Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Новий свисток Emergency Whistle NW20

Компанія Fenix відома не тільки якісними світлодіодними ліхтарями, а й іншими, не менш практичними, аксесуарами для активного дозвілля. Так, вона запропонувала своїм покупцям рятувальний свисток, який одночасно голосно звучить і економить сили свого власника.


Модель свистка Аварійний свисток NW20 у стані видавати звук гучністю близько 120 децибел. Ця гучність порівнянна з шумом, який виникає в процесі роботи відбійного молотка, тому ви можете бути впевнені, що такий свисток буде чути здалеку. Важливо і те, що зусиль, на відтворення цього звуку буде потрібно на 30% менше, ніж за умови використання менш ефективних моделей. Такий свисток може стати в нагоді під час будь-якого походу з наметами, щоб позначити своє місцезнаходження для інших учасників групи. Крім того, сама назва свистка говорить про те, що його можна використовувати в ході проведення рятувальних робіт.

Практичності свистка NW20 сприяє і вибір матеріалів, які для нього використовуються. Це нержавіюча марка сталі 304 /304L, що відноситься до категорії харчових. Свисток зроблений таким чином, що в ньому немає рухомих частин. Це істотно розширює діапазон умов, в яких він буде ефективно працювати. Крім того, свисток можна повісити на шию, використовуючи міцний лавсановий шнур, в комплекті з яким він продається. Таким чином, цей корисний аксесуар завжди буде в зоні доступності.

Важить свисток NW20 всього 20 грам, а тому його можна взяти з собою в будь-яку подорож. Розміри даної моделі теж невеликі-4, 5х1, 54х0, 79 см. а завдяки привабливому дизайну, свисток Аварійний свисток NW20 може стати відмінним подарунком.

Оберіть мову сайту: