Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Зручне освітлення в кемпінгу

Відпочинок на природі — це прекрасна можливість набратися сил і забути на час про міську суєту. Саме тому влітку з'являється так багато кемпінгів на берегах річок і озер або навіть просто в лісі. Але будь-який відпочинок хороший тільки тоді, коли вам не потрібно щодня вирішувати безліч побутових питань. Подбати від цього слід заздалегідь, в тому числі, подумати, яким чином кемпінг буде висвітлюватися у вечірній час.

Безумовно, ніякої кемпінг не обійдеться без вечірніх посиденьок біля багаття. Це пісні, чай, спілкування у веселій компанії. Деяка кількість світла також надасть багаття. Однак ним одним не обійтися, і варто зробити пару кроків в сторону, як ви поринете в повну темряву.

Вирішити проблему якісного освітлення в наметовому таборі покликані спеціальні Кемпінгові ліхтарі. Вони відрізняються від звичних ручних моделей незвичайною формою, та й світять не так, як інші ліхтарі. Найбільше Кемпінгові моделі схожі на старовинні гасові лампи, які потрібно носити за ручку-кільце зверху. Втім, їх дизайн набагато більш сучасний, а працюють такі ліхтарі на яскравих світлодіодах. Також існують моделі у вигляді півсфер з плоским підставою. Вони дуже стійкі і зручні у використанні.

Принцип роботи кемпінгових ліхтарів

Як і інші моделі, ліхтарі для кемпінгу використовують для роботи потужні світлодіоди. Зазвичай їх встановлюється відразу кілька, щоб ліхтар міг висвітлювати велику територію. Так, в моделі Фенікс CL20 використовується відразу 9 білих діодів і ще два — червоних. При цьому, ліхтар освітлює територію діаметром 10 метрів. Можна вибрати і більш яскраву модель, як Фенікс CL30R з діаметром освітлюваної території вже 35 метрів.

Зверніть увагу, що дистанція освітлення вимірюється саме діаметром, а не просто дальністю, як У інших ліхтарів. Адже світло кемпінгового ліхтарика поширюється на всі боки відразу. Для цього, такі ліхтарі комплектуються особливими лінзами. Вони являють собою або півсферу, або циліндр. Крім того, ці лінзи розсіюють промінь світла, роблячи його більш м'яким і не сліпучим очі. Одного кемпінгового ліхтаря буде достатньо, щоб висвітлювати простір для 1-2 наметів. Для великого кемпінгу цілком можна використовувати відразу кілька ліхтарів, розставлених по території. Вони обов'язково мають кілька режимів освітлення, в тому числі — з різною яскравістю і зі світлом різного кольору.

Вибираємо батарейки

Кемпінгові ліхтарі потребують якісних елементах живлення, які зможуть забезпечити їх тривалу роботу. Тому, вибираючи для себе модель ліхтаря, зверніть увагу на те, які формати батарейок вона підтримує. Більшість сучасних приладів можуть працювати відразу з двома-трьома типами елементів живлення, щоб користувач мав можливість вибирати серед них. Наприклад, під час поїздки набагато простіше купити одноразові батарейки, але більш економічний варіант — акумулятори, які можна заряджати повторно. Деякі ліхтарі навіть в змозі використовувати різні за розміром акумулятори. Наприклад, серед можливих варіантів для Fenix CL20 - AA або CR123A. Ліхтар Фенікс CL25R використовує акумулятори 18650 або батарейки CR123A. до речі кажучи, варто мати на увазі, що літієві батарейки, такі як CR123A не розряджаються під впливом морозів. Якщо ви плануєте використовувати кемпінговий ліхтар взимку, то вибирайте моделі, сумісні саме з такими елементами живлення.

Де поставити кемпінговий ліхтар?

Тепер перейдемо до питання розміщення ліхтаря таким чином, щоб це було якомога зручнішим. На щастя, виробники передбачили на цей рахунок відразу кілька варіантів. Ліхтарі Fenix даної категорії можна прикріпити до будь-якого залізного предмету за допомогою магніту, вмонтованого в їх основу. Це зручно, наприклад, якщо на природу ви виїхали на власному автомобілі. Крім того, на кришках моделей Fenix CL25R і Fenix CL30R, а також в основі моделі Fenix CL20 є кільце, за яке ліхтар можна повісити на будь-який гачок, гілку або мотузку. Нарешті, найпростіший варіант — це поставити ліхтар на стіл, камінь або іншу рівну поверхню.

Наскільки надійні ліхтарі такого типу?

Багатьох покупців хвилює питання того, наскільки довго кемпінговий ліхтар в змозі прослужити? Адже його вартість-не нижче звичайних ручних моделей. Звичайно ж, це питання безпосередньо залежить від виробника. Якщо буде куплений дешевий ліхтарик з лотка біля метро, за його якість ніхто поручитися не зможе. Але якщо якість — це дійсно важливий фактор, то вибирати слід відомий бренд з офіційною гарантією. Ліхтарі Fenix повністю відповідають вимогам до якісних і надійних ліхтарів. Це підтверджує і гарантія на 5 років, яку отримує кожен покупець, з можливістю обслуговування в офіційному сервісному центрі. За рахунок чого виробники настільки впевнені в своїх ліхтарях? Цих факторів кілька.

Кожен кемпінговий ліхтар Fenix оснащується довговічними і яскравими діодами. Їх термін служби становить 50 тисяч годин безперервної роботи. Якщо поділити це число на ті кілька годин ввечері, коли необхідний ліхтар, виходить чимало років. Крім того, ліхтарі обладнуються системами стабілізації яскравості, щоб освітлення не блимало і залишалося однаково яскравим в межах кожного режиму. Також, спеціальна система захистить ліхтар від короткого замикання через встановлення батарейок в неправильному положенні. Більш того, Кемпінгові ліхтарі цього бренду можна включати при будь-якій погоді, коли вам буде необхідне додаткове світло. Всі вони отримали надійний захист від води. Залежно від моделі, рівень цього захисту може коливатися, проте він не нижче стандарту IPX-6, Що означає Можливість роботи під дощем або снігом і захист від різноспрямованих бризок.

Вибирати якісні Кемпінгові моделі, щоб ваш відпочинок з наметами був насичений тільки приємними моментами, а такі побутові питання, як хороше освітлення, за вас вирішать ліхтарі Fenix.

Оберіть мову сайту: