Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix Україна візьме участь у щорічній виставці ActivExpo Fest 2022

Ексклюзивний дилер товарів Fenix в Україні-команда Fenix Україна-візьме участь у першій цього року виставці ActivExpo Fest 2022.

Коли: з 23 по 26 лютого.

Де: м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий Центр.

Як нас знайти: стенд №413.

ActivExpo Fext-найбільший в Україні спеціалізований захід, який присвячений тематиці риболовлі та полювання, екстремальним видам спорту, альпінізму і туризму. В рамках виставки виробники спорядження для активного відпочинку презентують свої товари, які кожен бажаючий може перевірити на відповідність заявленим характеристикам і протестувати перед покупкою.

Цього року учасниками фестивалю стане понад 100 виробників і постачальників послуг, серед яких буде і наша команда Fenix Україна. Ми не в перший раз беремо участь в даній виставці, але знову готові дивувати:

  • на нашому стенді ви зможете побачити новинки бренду, які тільки надійшли в продаж до початку весняно-літнього сезону 2022;
  • наші менеджери продемонструють роботу бестселерів Fenix і допоможуть підібрати кращі ліхтарі та аксесуари в залежності від Ваших потреб;
  • у Вас з'явиться можливість особисто познайомитися з відомими українськими блогерами.

Для наших клієнтів ми підготували приємні бонуси — щоденні розіграші призів від Fenix, в яких може взяти участь кожен бажаючий. Для цього достатньо знайти наш стенд № 413 і заповнити анкету у наших менеджерів.

Ми чекаємо вас з 23 по 26 лютого за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий Центр.

Сайт організаторів: fishexpo.com.ua

Написати коментар
Оберіть мову сайту: