Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

АНОНС! Fenix TK35 Ultimate Edition (нейтрально-білий діод Cree MT-G2)

Революція світлодіодів-нові стандарти освітлення

Мабуть, почати варто з того, що американська компанія Cree випустила в світ абсолютно новий, революційний продукт — серію багатокристальних світлодіодів МТ-G і MT-G2, що, безсумнівно, вплине на якісні зміни освітлення в цілому. Особливості даної серії діодів полягають в широкому діапазоні температури світловипромінювання, а також в широкій і інтенсивної горизонтальної засвічення і в підвищеній продуктивності світлодіода в цілому.

Отже, поява ліхтарів з новітнім джерелом світла не змусило себе чекати, і ось уже команда з Fenix, освоївши діод Cree MT-G2, анонсує появу тактичної моделі TK35 Ultimate Edition — в оновленій, доопрацьованій і заключній версії. Перед нами компактний спеціалізований ліхтар, оснащений новітнім діодом Cree MT-G2, двокнопковим інтерфейсом, ефективною оптикою і висококласної схемотехнікою, укладеними в ергономічному дизайні корпусу.

Розглядаючи модель більш детально, в першу чергу, звичайно ж, звертаємо увагу на використовуваний джерело світла. Діод Cree MT-G2 відрізняється від попередніх версій більш високим коефіцієнтом передачі кольору, теплоізоляції, продуктивності і однорідності освітлення. Таким чином, новий TK35 Ultimate Edition демонструє не тільки підвищену яскравість (1800 люмен), але і насиченість світла при невеликому форм-факторі (75ᵒ кут засвіту), глибокий текстурований відбивач, в свою чергу, забезпечує приголомшливу далекобійність — 242м.Всього в моделі передбачено 4 рівня яскравості і 2 тактичних режиму — «Стробоскоп» (1800 люмен) і SOS (250 люмен). Градація яскравості виглядає наступним чином: Турбо — 1800 люмен (1 година 30 хвилин), максимальний — 750люмен (4 години), середній — 250люмен (13 годин 30 хвилин) і мінімальний — 25люмен (150 годин).

Дані величини реалізуються в повному обсязі при використанні двох Li-ion акумуляторів 18650 або чотирьох літієвих 3V CR123A батарей, використання інших варіантів елементів живлення може, як мінімум — знизити показники яскравості і робочого часу, максимум — вивести прилад з ладу. А в цілому, виробники рекомендують використовувати для харчування фірмові продукти компанії Fenix.Що стосується інтерфейсу TK35 Ultimate Edition, то в даній моделі реалізовано хвостове двокнопкове управління, що надзвичайно зручно при зворотному і» сигаретному " хваті, а, враховуючи дизайн корпусу, габаритні розміри і спец призначення ліхтаря, можна припустити, що такі способи утримання інструменту будуть найзручнішими і популярними. Присутня кнопка, що відповідає за негайну активацію/деактивацію освітлення, і кнопка управління режимами яскравості, «Стробоскоп» і SOS — така функціональна розбивка перемикачів дозволяє швидко і безпомилково регулювати доступ до освітлення і необхідну яскравість.Корпус довжиною 165мм і 44мм в діаметрі повністю виконаний з авіаційного алюмінію, має жорстке (Premium) анодування III ступеня з антиабразівнимпокриттям. В голові діаметром 52мм розташовується оптична частина, яка складається з глибокого текстурованого відбивача і лінзи із загартованого ультра-чистого скла з покриттям антивідблиску. Завдяки використанню таких матеріалів модель є водонепроникною і ударостійкою, відповідаючи світовим стандартам ANSI.

Оберіть мову сайту: