Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Ефективність і якість світлодіодів CREE XHP

Переваги ліхтарів та інших світильників, що працюють на світлодіодах, очевидні. Вони яскраві, економічні, довговічні. Особливо, якщо говорити про діоди бренду Cree — одного з найбільших і провідних в технічному плані виробників. Наприклад, світлодіоди серії XHP мають неймовірно високі робочі показники.

Використання діодів серії XHP, дозволяє обійтися мінімальним їх кількістю для досягнення необхідної яскравості та інтенсивності світлового променя. Для отримання світла яскравістю близько 1000 люмен, буде потрібно всього три (якщо говорити про піковому режимі, то і зовсім один) світлодіод XHP. Тоді як діодів попереднього покоління (XM-L, які випущені в 2011 році), буде потрібно не менше чотирьох. А діоди XM-L випуску 2008 року і зовсім створять промінь такої яскравості, тільки якщо включити 9 штук відразу.

При довговічності і економічності, які притаманні светодиодам, вони мають і свій недолік — дорожнечу. Щоб знизити вартість виробництва, постійно проводяться пошуки нових матеріалів, якими можна замінити дорогі компоненти. Однак деякі виробники, в гонитві за здешевленням втрачають якість своєї продукції. Тому компанія Cree вибрала для себе інший шлях і приступила до виробництва надпотужних світлодіодів. Цей підхід дозволяє зменшити габарити радіатора, друкованої плати і всієї вторинної оптики. Відповідно, виробництво зажадає менше матеріалів і буде дешевше. Додаткова ж вигода полягає в тому, що кінцевий прилад, в якому використовується діод, також буде більш компактним.

Продуктами нової технологічної платформи компанії Cree, яка називається SC5, стали серії діодів XHP35, XHP50, а також XHP70. Абревіатура XHP розшифровується як Extreme High Power, що і вказує на екстремально високу потужність кожного діода. У порівнянні з усіма попередніми моделями ці діоди ставлять рекорди по потужності, надійності роботи при високих температурах, а також інтенсивної світності. Цифри, які слідують в назві діода за зазначенням серії, означають фізичні габарити корпусу. Наприклад, діод XHP50 укладений в корпусі розміром 5х5 мм.

У підсумку, нові діоди за розмірами збігаються з уже існуючими серіями цього ж бренду: XHP35 має ті ж габарити, що і XP-G2/XT-E/XP-L, XHP50 однаковий за розміром з XM-L2, а діод XHP70 збігається за розміром з MK-R. зате вони пропонують більш ніж дворазове зростання яскравості світлового потоку.

Оберіть мову сайту: