Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

​Fenix ARE-X1 - ваша енергія для подорожей


Безліч сучасних приладів і аксесуарів роблять життя кожного мандрівника набагато простішим і зручнішим, ніж це було, наприклад, за часів Великих географічних відкриттів. Однак більшість з них працюють від електрики. І навіть мобільні телефони і ліхтарі потребують своєчасної підзарядки. Тому, вирушаючи в подорож, варто взяти з собою універсальний зарядний пристрій. Таке, як Fenix ARE-X1.

Зарядка Fenix ARE-X1-це компактний одноканальний пристрій, сумісний з акумуляторами двох популярних форматів: 18650 і 26650. Її основні переваги полягають в компактності, надійності і можливості виступати в ролі power bank для зарядки будь-яких пристроїв. Отже, розглянемо цю модель докладніше.


Розміри Fenix ARE-X1 мінімальні для зарядного пристрою, що працює з акумуляторами довжиною 66,5 мм. Довжина корпусу дорівнює 10,4 см при висоті і ширині 3,2 см. зарядний пристрій важить 42 г.


З обох сторін корпусу є по одному роз'єму для кабелю, який додається в комплекті. Це USB і micro-USB роз'єми. Залежно від того, який з них задіяти, пристрій зможе виконувати роль звичайної зарядки або джерела енергії для інших приладів. Щоб зарядити акумулятор, потрібно підключити до Fenix ARE-X1 micro-USB кабель. Другий роз'єм підключається до будь-якого приладу, який буде виконувати роль джерела енергії, наприклад, до ноутбука. Цей кабель можна замінити стандартною зарядкою від телефону, щоб підключитися до мережі 220V. крім того, рідний кабель цілком може послужити перехідником для підключення до автомобільного прикурювача. У режимі зарядки індикатор Fenix ARE-X1 блимає червоним кольором. Як тільки акумулятор буде повністю заряджений, індикатор переключиться на зелений колір.

Щоб зарядити мобільний телефон або ж вбудований акумулятор ліхтаря, встановіть в Fenix ARE-X1 повністю заряджений акумулятор 18650 або 26650 і підключіть до пристрою кабель USB. Зворотну сторону з роз'ємом micro-USB під'єднуйте до того приладу, який необхідно зарядити. В процесі зарядки, вбудований індикатор буде блимати таким же червоним кольором. Як тільки процес буде завершено, лампочка індикатора згасне.

Модель Fenix ARE-X1 сама по собі дуже довговічна, а до того ж, розрахована на дбайливе ставлення до акумуляторів, що продовжує період їх експлуатації. Тому зарядний пристрій подвійно вигідно будь-якому туристу і любителю подорожей. У ньому використовуються сучасні механізми захисту від перезарядки і надмірного розряду акумуляторів, а також від короткого замикання і переполюсовки.


Зарядний пристрій рівномірно подає струм, що щадяще діє на літій-іонні акумулятори і дозволяє перезаряджати їх без значного зниження ємності максимальну кількість циклів.


Купити зарядний пристрій Fenix ARE-X1 в Україні

Оберіть мову сайту: