Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

​Fenix FD41 - надійний ліхтар для туриста

Ліхтар FD41 відноситься до числа досить нових моделей Fenix. Його основна особливість-це регульована фокусна відстань для зміни ширини кута променя. Тому дана модель особливо зручна для туристів: один цей яскравий ліхтарик замінить собою відразу комплект більш вузькоспеціалізованих варіантів.

Зовні Фенікс FD41 мало чим відрізняється від ліхтарів тактичної серії цього ж бренду. У нього зручна рукоятка з текстурною поверхнею, яка не ковзає в руках, трохи велика по діаметру голова. Для управління передбачені дві кнопки, плюс до цього — частина корпусу в голові ліхтаря зроблена рухомий і повертається. Але про все по порядку.

Почнемо з параметрів освітлення, яке може запропонувати даний ліхтарик. У ньому використовується один з найефективніших світлодіодів - Cree XP-L HI. Це діод великої яскравості з тривалим терміном служби. Він дає до 900 люмен світла і буде зберігати свою працездатність протягом 50 000 годин. Якщо цю цифру перевести в більш зрозумілі одиниці виміру, то вийде, що ліхтар може працювати безперервно більше 5,5 років. Природно, це тільки при обліку можливостей світлодіода.

Рефлектор у даній моделі досить глибокий, повністю рівний, за рахунок чого промінь добре фокусується. Однак рефлектор - не єдиний фактор, який впливає на його фокусування. Змінити кут променя можна простим поворотом голови ліхтаря. При цьому промінь може стати як далекобійним, так і придатним для рівномірного освітлення великого простору на ближній дистанції. Параметр дальності при максимальній яскравості буде коливатися від 47 до 340 метрів. У мінімальному ж режимі дальність освітлення становить від 6 до 37 метрів.

На практиці, Фенікс FD41 зручно використовувати в наметовому туристичному таборі, під час нічної риболовлі або будь-якого іншого виду відпочинку на природі. При необхідності висвітлювати ділянку території далеко, Користувач всього лише робить промінь більш щільним і отримує вже далекобійний ліхтар.

Кількість режимів у Fenix FD41-5 штук. Це чотири рівні яскравості, включаючи Турбо режим і стробоскоп. Звичайно, стробоскоп використовується не так вже й часто: тільки при необхідності подати сигнал або ж відлякати тварину. Однак і залишилися чотирьох рівнів яскравості цілком достатньо, щоб для будь-якої з ситуацій підібрати підходящий варіант. Це промінь яскравістю 900, 350, 150 або 10 люмен.

Ліхтар потребує одному акумуляторі 18650 або двох батарейках CR123A. щоб встановити елементи живлення, слід відкрутити хвостову частину. Різьба виконана акуратною і практично повністю покрита анодуванням. Тому можна тільки трошки відкрутити ліхтар, щоб запобігти його випадкове включення під час транспортування.


Елементи управління моделлю Fenix FD41 представлені двома кнопками. У торці ліхтаря знаходиться кнопка включення, а на бічній поверхні корпусу — перемикач для вибору потрібного режиму освітлення. Причому, торцева кнопка винесена вище рівня металевих деталей корпусу, а тому стояти на зразок свічки Fenix FD41 не зможе.

Корпус цього ліхтаря зроблений з традиційним для бренду Fenix якістю. Він цілком металевий, з анодованою поверхнею і захисною короною для лінзи. Така оболонка надійно захистить ліхтар від ударів або подряпин, хоча, звичайно, навмисних падінь краще уникати. Крім того, корпус зроблений водонепроникним, що дуже важливо для кожного туриста. Цей ліхтар можна безперешкодно включати під час дощу, проте під водою дозволяється тримати не довше 30 хвилин за умови занурення до 2 метрів.

Оберіть мову сайту: