Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix LD11 претендує на звання кращого

Зовсім недавно на ринок вийшла ще одна модель ліхтарів Fenix, що отримала назву LD11. Це компактний і яскравий ліхтар для щоденного використання, який завдяки застосуванню сучасного світлодіода, в стані світити з яскравістю до 300 люмен. Новинка може похвалитися традиційною для цього бренду надійністю і практичністю і претендує на звання кращого ліхтаря в своєму класі.

Виробники позиціонували ліхтар Fenix LD11 як один з кращих для щоденного використання. На чому ж засноване це твердження? Подивимося, як в ньому поєднуються різні якості.

Зовні цей ліхтар зовсім невеликий: 99 мм в довжину, 21,5-в діаметрі. Його можна запросто покласти в кишеню одягу або сумки, і ліхтар не буде відчутний ні своєю вагою, ні габаритами. Такі ліхтарі особливо зручні, якщо користуватися ними доводиться часто. Адже він може бути завжди з собою.

Корпус ліхтаря-металевий. Він виготовлений зі сплаву алюмінію, а з зовнішньої сторони покритий шаром жорсткого анодування Premium Type III. Крім того, на поверхню нанесена ромбовидна накатка, яка служить одночасно декоративним елементом і захистом від вислизання ліхтаря з рук.

Що стосується внутрішнього оснащення ліхтаря, то робота Fenix LD11 заснована на потенціалі світлодіода Cree XP-G2 R5. Він дозволяє ліхтарю працювати в п'яти режимах: чотири рівні яскравості і режим для подачі сигналів Strobe. При цьому можлива яскравість - в межах від 3 до 300 люмен. Ресурс експлуатації такого діода становить 50 000 год-це, приблизно, 5,7 років безперервної роботи.

Яскравість у всіх режимах крім стробоскопа стабілізується за допомогою драйвера, контролюючого напругу від елемента живлення. Стробоскоп ж являє собою яскраві спалахи різної інтенсивності, за допомогою яких можна подавати добре помітні на великій відстані сигнали.

Яскравість і час роботи ліхтаря знаходяться в прямій залежності від того, який тип елементів живлення встановлений в батарейний відсік. Fenix LD11 працює на пальчикових лужних батарейках, нікель-металгідридних або ж літій-іонних акумуляторах. Всередину батарейного відсіку поміщається тільки один елемент за раз. При цьому час роботи Fenix LD11 в самому економному режимі для нікель-металгідридного акумулятора і лужної батарейки становить 70 год, а для літій-іонного акумулятора — 55 ч.втім, однозначно віддати перевагу першим двом елементам живлення не можна, оскільки Li-ion акумулятор дозволяє отримати більш яскраве світло, який не доступний в інших випадках.

Система управління у ліхтаря Fenix LD11 зовсім проста і заснована на єдиному перемикачі в торці. Причому, кнопка трохи втоплена в корпус і ліхтар можна встановити вертикально, щоб він висвітлював простір на зразок свічки.

Для моделі Fenix LD11 також передбачені всі основні захисні механізми: від перегріву, переполюсовки батареї. Корпус оберігає ліхтар від води, пилу, ударів і інших негативних зовнішніх факторів. Ступінь захищеності оболонки відповідає висунутим до стандарту IPX-8 вимогам.

Як бачимо, Fenix LD11 дійсно має повне право претендувати на звання кращого для щоденного використання. Оцінити ж його якості на практиці кожен користувач зможе самостійно. Для цього потрібно всього лише замовити його доставку в інтернет-магазині.

0
0
Оберіть мову сайту: