Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix Україна бере участь на виставці ActivExpo Fest 2021

Дата проведення: з 7 по 10 жовтня 2021 року.

Місце проведення: місто Київ, Міжнародний виставковий Центр, Броварський проспект, 15.

Як нас знайти: стенд №511, 3 павільйон.

Запрошуємо Вас відвідати виставку ActivExpo Fest, яка присвячена тематиці туризму, полювання та риболовлі. Щороку захід збирає разом тисячі людей, для яких активний спосіб життя — це не слідування моді, а сенс життя. Протягом чотирьох днів у кожного гостя є унікальна можливість ознайомитися з Актуальною продукцією для активного відпочинку, власноруч протестувати вподобані товари, а також знайти однодумців.

Виставка поділена на шість умовних зон:

  • риболовля;
  • полювання;
  • туризм;
  • човни, катери і яхти;
  • позашляховик і караванінг;
  • дайвінг.

ActivExpo Fest 2021 ActivExpo Fest 2021

В рамках кожної категорії учасники з різних країн представлять свою продукцію, яка допоможе урізноманітнити будь-який вид відпочинку і зробити його комфортніше: рибалки зможуть знайти підходящу вудку, щоб зловити трофейну рибу, мисливці — придбати рушницю мрії, необхідні патрони і оптику для вдалого полювання, любителі туризму — аксесуари, які зроблять враження від подорожей ще більш яскравими.

Fenix Україна також бере участь в даному заході, і ми запрошуємо Вас відвідати наш стенд №511, де буде представлена продукція від провідного виробника ліхтарів — бренда Fenix. На сьогоднішній день торгова марка є одним з лідерів з виробництва ліхтарів різних типів, акумуляторів і зарядних пристроїв, які займають високі місця в щорічних рейтингах кращих товарів для активного відпочинку. Переконайтеся в якості товарів Fenix самі-Приходьте на виставку ActivExpo Fest з 7 по 10 жовтня. Наш стенд №511 знаходиться в 3-му павільйоні.

Для наших глядачів ми приготували приємний бонус: розіграші класних призів, які будуть проводитися 7, 8 і 9 жовтня. Щоб взяти участь, потрібно лише заповнити анкету у співробітників нашої компанії біля нашого стенду. Не пропустіть можливість поповнити свою колекцію новими аксесуарами для активного відпочинку або, може, ви станете володарем крутого ліхтаря Fenix?

Вхід для відвідувачів відкритий з 7 по 9 жовтня з 11.00 до 17.30 і 10 жовтня з 10.00 до 14.30.

Написати коментар
Оберіть мову сайту: