Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

​Ліхтар Fenix CL05 - ваш похідний маячок

Модель Fenix CL05 входить в серію кемпінгових ліхтарів. Однак його основне призначення - не висвітлювати територію кемпінгу, а служити маячком як в таборі, так і під час руху туриста по стежках. Втім, це завдання - не єдина, яка під силу ліхтарю. Тому пропонуємо ознайомитися з більш детальною інформацією про Fenix CL05, представленої нижче.

Фенікс CL05 - один з найменших ліхтариків не тільки у своїй серії, але і серед інших представників бренду. Його довжина - всього 72,5 мм. важливо і те, що він працює на дуже популярних батарейках — мікропальчикових (з маркуванням ААА). Ці фактори роблять такий ліхтар популярним серед любителів туризму, для яких важливі одночасно вага спорядження і можливість використовувати в темний час доби додаткове джерело світла.

У цей ліхтар вбудовані три світлодіода, кожен з яких дає світло свого кольору: білого, червоного, зеленого. Всього ліхтарик працює в семи режимах, серед яких є і миготливі. Елементом живлення для CL05 служить одна батарейка ААА (економніше буде встановити акумулятор, що перезаряджається).

Замість направляючого промінь рефлектора, в цьому ліхтарі використовується розсіює ковпачок, тому світло поширюється рівномірно у всіх напрямках. Для ліхтаря-маячка це особливо актуально, оскільки його можна прикріпити до намету, щоб знайти її в темряві, до залишеного на час радіального сходження рюкзаку, щоб його було легше знайти на зворотному шляху. В умовах поганої видимості, ліхтар-маячок CL05, допоможе позначити місцезнаходження учасників групи. Під час стоянки користь такого маленького ліхтаря теж істотна. Він зможе добре висвітлювати намет зсередини, або ж використовуватися для читання карт, нічного підсвічування.

Дистанція поширення світла у моделі CL05 невелика і становить тільки 3,4 метра в діаметрі. Але зате світло добре помітний здалеку, що найбільш важливо для маячка. Незважаючи на мініатюрність елемента живлення, Fenix CL05 буде працювати до 40 годин в режимі білого світла, до 17 годин в режимі червоного або до 16 годин в режимі зеленого.

Можливість запам'ятовувати режими освітлення в такому ліхтарику не передбачена і при кожному включенні він буде починати роботу в режимі Moonlight з яскравістю 0,8 люмен. Але переключити режим на потрібний-дуже просто. Досить трохи повернути кришку корпусу. ДО РЕЧІ, оболонка ліхтаря Fenix CL05 зроблена з двох матеріалів: металу і пластика. Ліхтар дуже якісно зібраний і пройшов сертифікацію на рівень захищеності корпусу від пилу і води, отримавши позначку IPX-8, - найвищу. Так що, якщо ви роздумували про те, який ліхтар вибрати в якості допоміжного для туристичних походів, модель Фенікс CL05 для цих цілей підходить просто чудово. Ліхтар легкий, простий, надійний і зовсім не дорого коштує.


Оберіть мову сайту: