Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Кейс для ліхтарів Fenix AFH-01: компактний, місткий, універсальний

Як часто ви стикалися з проблемою зберігання на полюванні або в туристичному поході ліхтаря і всіх додаткових аксесуарів до нього? Не так просто зберегти всі лінзи і фільтри серед інших речей в рюкзаку. А щоб знайти потрібний предмет в разі необхідності його використання, може знадобитися значний час. Компанія Fenix пропонує придбати кейс Fenix AFH-01, який повністю вирішить всі ці проблеми.

Кожен додатковий аксесуар дозволяє ще більше розширити область застосування ліхтаря і наділяє його додатковою функцією. Адже набагато зручніше придбати знімний фільтр або дифузійну лінзу, ніж купувати окремий ліхтар з необхідною функцією. Не кажучи вже про те, що аксесуар обійдеться вам істотно дешевше. Компанія Fenix дійсно прагне зробити використання ліхтарів зручним для своїх покупців. Тому вибір додаткових аксесуарів, які будуть корисні на полюванні, в туристичному поході, на велопрогулянці або навіть у професійній діяльності, вражає широким асортиментом.
Наступним кроком у забезпеченні зручності для користувачів став випуск універсального кейса Fenix AFH-01. Цей невеликий чемоданчик розрахований на зберігання більш ніж десятка предметів. Причому вони розташовуються не насипом, а кожен в спеціально відведеному місці. Справа в тому, що ліхтар і всі аксесуари розміщуються в осередках, що повторюють їх обриси. Таким чином, вони не труться і не вдаряються один об одного, а знайти кожен предмет гранично легко.

Незважаючи на те, що зовні валізка Fenix AFH-01 зовсім невеликий і його габарити складають 28х22х8 см, ліхтар і аксесуари легко в нього поміщаються завдяки продуманій конструкції. Корисний простір надають обидві половини кейса: його дно і кришка. В одній з частин пропонується розташувати ліхтар, зарядку і кабель USB, два акумулятора 18650 і тактичну кнопку. У другій же відведені осередки під кріплення на ствол зброї, ключ для монтажу цього кріплення, два світлофільтри різного розміру, чохол для ліхтаря та інструкцію. Кейс Fenix AFH - 01 цілком можна назвати універсальним, оскільки він підходить для великої кількості моделей фірмових ліхтарів Fenix: TK09, TK15C, TK16, TK22, TK32, PD35, PD35TAC, LD22 2015.
На високому рівні і експлуатаційні характеристики кейса. Він зроблений з безпечного для навколишнього середовища поліпропілену. Цей матеріал характеризується високою міцністю, хорошою термоізоляцією, довговічністю. Для перенесення в руках передбачена зручна ручка.

Кейс Fenix AFH - 01 дозволить надійно зберігати ліхтар і всі додаткові аксесуари в одній валізці. До них завжди буде вільний доступ, а всі предмети будуть залишатися на своїх місцях. Це просте і ефективне рішення для зберігання повного набору спорядження як вдома, так і під час поїздок на природу.

Оберіть мову сайту: