UA | RU
Контактна інформація
Київ

Потужний, акумуляторний Fenix UC50 (XM-L2 (U2))

Універсальний ліхтар для широкого спектру завдань
Нещодавно компанія Fenix поповнила модельний ряд серії акумуляторних ліхтарів потужним, ергономічним, безпечним і надійним UC50, оснащеним сучасним високопродуктивним світлодіодом CreeXM-L2(U2). Ліхтар пропонує 900 люмен яскравості в максимальному режимі, 288м далекобійності і 120часовбеспреривного освітлення в економному режимі, що здатне задовольнити найрізноманітніші потреби в забезпеченні відмінної видимості в темний час доби або в неосвітлених приміщеннях.

Дана модель, безумовно, стане чудовим помічником для мисливця, туриста, спелеолога, рибалки або велосипедиста завдяки своєму компактному дизайну, високої продуктивності, великому запасу робочого часу і реальної автономності. FenixUC50, як і всі UC ліхтарі, поставляється в комплекті з док-станцією з USB-роз'ємом, що дозволяє приладу бути незалежним від змінних елементів живлення і позбавляє покупця від придбання супутніх товарів, таких як: батарейки, Акумулятори і зарядний пристрій до них.

При необхідності, досить буде поповнити комплект додатковими аксесуарами, які сумісні з даною моделлю (велосипедне кріплення, поясна кліпса і кріплення на зброю), щоб отримати прилад в конкретному експлуатаційному варіанті для певних заходів.

Розглянемо здібності Fenix UC50 більш детально. Отже, ми бачимо, що в даній моделі реалізовано чотири стандартних рівня яскравості: максимальний 415люмен (2 години 15 хвилин), середній 150 люмен (8 годин 30 хвилин), мінімальний 10люмен (120 годин), Турбо 900 люмен (1 година 15 хвилин) і один – Стробоскоп 900 люмен – миготливий, з можливістю миттєвої активації, і використовуваний для дезорієнтації або сигналізації в надзвичайних ситуаціях.

Дана градація потужностей допомагає економно витрачати енергію при пікових показниках яскравості, а також забезпечує власника оптимальним і раціональним вибором між тривалістю і яскравістю освітлення.

Управління роботою FenixUC50 зосереджено в хвостовій частині ліхтаря і здійснюється за допомогою двох кнопок, одна з яких знаходиться в торці, а друга збоку – таке розташування перемикачів актуально для «поліцейського хвата» або для підствольного використання в стрілецьких видах спорту і на полюванні. Варто відзначити досить доречну для даної моделі функцію короткочасного підсвічування, яка не тільки економить енергію, але і пропонує альтернативний спосіб ситуативного освітлення.

Також з міркувань економії і ергономічності в ліхтарі FenixUC50 використовується сучасна інтелектуальна Схемотехніка, яка здатна запам'ятовувати останній використовуваний режим і при включенні ліхтаря активувати попередню яскравість освітлення. Крім пам'яті забезпечується Цифрова стабілізаціятока, що дозволяє підтримувати постійну яскравість, незалежно від рівня заряду акумулятора.

Основні заходи безпеки укладені в високоміцному анодованому корпусі з авіаційного алюмінію з анти абразивним покриттям, бездоганних різьбах, якісних ущільнювальних кільцях, в ударостійкій оптиці із загартованого ультрачистого скла з просвітленням, в захищеному фірмовому акумуляторі великої ємності.

Ліхтар Fenix UC50 відповідає максимальному стандарту водонепроникності IP-X8 і вільно витримує занурення до 2 метрів протягом 30 хвилин, не боїться дощу, снігу, бризок та інших ризиків проникнення несприятливих речовин всередину конструкції. Крім рідких і сипучих субстанцій Fenix UC50 не страшні тверді і похилі поверхні, тому що корпус ліхтаря володіє впевненою ударостійкістю і грамотним дизайном.

0
0