Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Новий налобний ліхтар Fenix HP01

Друзі, до нас потрапила передсерійна версія налобного ліхтаря HP01 від компанії Fenix. Повністю всі характеристики поки не відомі, але багато з них ми вже знаємо і готові з Вами поділитися. Для роботи HP01 потрібні дві пальчикові батарейки, які розташовуються в мобільному батарейному блоці. Сам блок може кріпитися як на потилиці, так і на амуніції завдяки подовжувачу. У моделі використовується XP-G діод, реалізовані чотири режими яскравості і сигнал для оповіщення (SOS).

Інтерфейс найпростіший, двокнопковий: одна кнопка включає/вимикає ліхтар і виробляє зміну рівнів яскравості, друга — активує червоний світлодіод. Орієнтовний максимум яскравості 210 люмен, при тестуванні час роботи на максимальному режимі склало близько двох годин.

Також реалізована функція запам'ятовування останнього використовуваного режиму-ліхтар активується в тому режимі, який був перед вимиканням.
Водонепроникність Fenix HP01 відповідає IPX - 6 стандарту-дощ, сніг, туман, бризки не вплинуть на роботу вашого ліхтаря. Батарейний блок і сам ліхтар гермитични.

Оберіть мову сайту: