Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Оновлений Fenix TK75 в редакції 2015 року

Компанія Fenix продовжує працювати над створенням нових світлодіодних ліхтарів, які б враховували всі запити покупців. Зовсім недавно був презентований вдосконалений Fenix TK75 (2015), який першим серед моделей компанії отримав вбудований термодатчик. Ця функція дозволяє більш гнучко використовувати можливості режиму максимальної яскравості Turbo і вже довгий час була очікуваним кроком з боку Fenix на шляху впровадження нових технологій.

Від інших ліхтарів Fenix, модель TK75 (2015) відрізняється, в першу чергу, поліпшеною схемою управління. Саме TK75 (2015) став першим світлодіодним ліхтарем Fenix, робота якого регулюється термодатчиком. Тепер ліхтар не буде перемикатися з найяскравішого режиму Turbo в більш економний після закінчення строго певного часу. Термодатчик спрацьовує лише після досягнення температури 65°С.після цього яскравість плавно знижується, щоб ліхтар трохи охолов, проте робочий режим залишається колишнім. Установка термоелемента безсумнівно порадує мисливців, які використовують яскраве світло для прицілювання. Ця функція стане в нагоді під час проведення пошукових робіт, а також буде корисна в туризмі.

Всього користувачам ліхтаря Fenix TK75 (2015) доступні шість робочих режимів. Діапазон яскравості для них становить 35-4000 люмен. Ліхтар працює в чотирьох режимах яскравості і двох додаткових режимах: Burst і Turbo.

Для підтримки його роботи потрібно придбати чотири акумулятора формату 18650. Виробники рекомендують використовувати фірмові літій-іонні елементи живлення, такі як акумулятор Fenix ARB-L2, який тестувався з даною моделлю ліхтаря в лабораторних умовах. Також допустимо використання LiFePO4 акумуляторів аналогічного розміру. Крім того, можна встановити і літієві батарейки стандарту CR123A, яких через їх меншого розміру потрібно відразу 8 штук.

До речі кажучи, модель Fenix TK75 (2015) Може працювати і з половинною кількістю елементів живлення. Яскравість у всіх режимах залишиться колишньою, а ось час роботи в цьому випадку зменшиться вдвічі. Втім, виробники передбачили і зворотний варіант. За рахунок купується окремо додаткової секції корпусу, в ліхтар можна встановити ще один комплект акумуляторів, що вдвічі збільшить час його автономної роботи.

Щоб Елементи живлення не розряджалися передчасно через випадкове включення ліхтаря під час транспортування в рюкзаку або багажнику автомобіля, Fenix TK75 (2015) оснащений механізмом блокування. Ця функція також відрізняє дану модель від тих, що вийшли раніше. Щоб заблокувати включення світла, необхідно протягом 3 з тримати натиснутими обидві кнопки ліхтаря. Повторне таке натискання знімає блокування і повертає ліхтар в звичайний режим використання. Залишок заряду акумуляторів завжди можна перевірити за допомогою вбудованого індикатора.


Що ж стосується надійності моделі Fenix TK75 (2015), то вона базується на стандартних для компанії Fenix технологіях і матеріалах, які вже стали візитною карткою компанії. У нього вбудовані чотири світлодіоди виробництва однієї з найбільших американських фірм — Cree (модель Cree XM-L2 (U2)). Крім того, що вони виробляють світловий потік яскравістю до 4000 люмен і дальністю поширення 650 м, ці світлодіоди характеризуються неймовірно тривалим терміном експлуатації. Кожен з них пропрацює не менше 50 000 год, що навіть в умовах безперервного освітлення становить 5,7 років. Крім того, у ліхтарі використовується кілька захисних механізмів, які покликані усунути можливі проблеми при негативних умовах експлуатації Fenix TK75 (2015). Так, ліхтар захищений від короткого замикання, яскравість його світла постійно стабілізується за допомогою цифрового драйвера. І звичайно ж, корпус ліхтаря Fenix TK75 (2015) зроблений з анодованого авіаційного алюмінію. Цей міцний і легкий матеріал виступає механічним захистом від ударів і інших можливих пошкоджень. Корпус абсолютно не пропускає всередину вологу, за рахунок чого ліхтар навіть можна короткочасно використовувати під водою (не довше 30 хв при зануренні на 2 м).


Як бачимо, Fenix TK75 (2015) став гідним поповненням сімейства світлодіодних ліхтарів Fenix. Потужний, яскравий, зручний і міцний, він напевно стане популярним серед рибалок, мисливців, любителів всіх видів туризму та активного відпочинку на природі.Оберіть мову сайту: