Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix UC35-ліхтар з великими можливостями

Розпочато продажі нового ліхтаря Fenix UC35. Ключовими особливостями цієї моделі стали велика яскравість і вбудований Micro-USB роз'єм для підключення зарядки безпосередньо до акумулятора. Велика кількість робочих режимів, Відмінна ударостійкість і водонепроникність, а також компактні розміри характеризують UC35 як ліхтар, відповідний для туризму, риболовлі, полювання і щоденного використання.

Головна зручність моделі Fenix UC35 полягає у великій кількості варіантів його забезпечення електроживленням. Ліхтар сумісний з різними типами батарей: 18650 і CR123A, а також може заряджатися від мережі або інших джерел струму через порт Micro-USB. Але це властивість можна розглядати як додатковий бонус до основних технічних характеристик освітлювального приладу.

Fenix UC35 працює на основі нового світлодіода Cree XM-L2 (U2) LED. Це сучасний напівпровідниковий прилад американського виробництва з робочим запасом більше 50 000 годин. Він здатний забезпечити світловий потік до 960 люмен з дальністю променя 200 метрів. Такий яскравості досить, щоб добре висвітлити дорогу в темному лісі, відшукати загубився предмет і вирішити більшість інших завдань, які можуть виникнути в туристичному поході, на полюванні, риболовлі або під час відпочинку за містом.

Ліхтар працює в декількох режимах, що значно розширює область його застосування. Найпотужніший з них-Turbo (960 люмен). З такою яскравістю ліхтар пропрацює до 5 хвилин, після чого спрацює механізм захисту від перегріву і пристрій автоматично знизить потужність світлового потоку до режиму High (480 люмен). Ще через півгодини ліхтар перейде в режим Mid (180 люмен). Крім того, передбачені економні режими Low (50 люмен) і Eco (14 люмен).

Управляти роботою Fenix UC35 зовсім просто. Для цієї мети служать тактичний перемикач в хвості ліхтаря і бічна кнопка. Перемикач здійснює миттєвий доступ до освітлення і дозволяє заблокувати пристрій від випадкового включення. Кнопка збоку послідовно перемикає яскравісні режими в такому порядку: Turbo-Eco-Low-Mid-High. Ця ж кнопка відкриває доступ до функції Стробоскоп, для чого потрібно утримувати її натиснутою 1 секунду. Ще одне натискання поверне ліхтар в звичайний режим.

У систему ліхтаря інтегрована здатність "запам'ятати" останній обраний режим. Саме він буде активний відразу після наступного включення.

Передбачені в цій моделі освітлювального пристрою і інші корисні для користувачів механізми. Йдеться про цифрову стабілізацію яскравості, попередження про низький рівень заряду акумуляторів, дотриманні правильної полярності при установці елементів живлення в батарейний відсік.

Ліхтар Fenix UC35 поміщений в надзвичайно міцний корпус з алюмінієвого сплаву, який додатково покритий антиабразивним анодованим шаром Premium Type III. Всі стики на корпусі точно підігнані, порт Micro-USB захищений гумовою накладкою, тому ліхтар повністю водонепроникний. Він відповідає міжнародному стандарту IPX-8, відповідно до якого витримує занурення під воду на глибину до 2 метрів протягом півгодини, а також падіння з висоти до 1 метра. Передня лінза пристрою виготовлена із загартованого скла з покриттям антивідблиску.

У стандартний комплект виробники включили крім самого ліхтаря USB кабель, чохол, кліпсу, ремінець на руку, гумову накладку на кнопку і 2 кільця ущільнювачів.

Оберіть мову сайту: