Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Поповнення в ряду налобних ліхтарів Fenix

Компанія Fenix випустила ще 1 ліхтар із серії налобних освітлювальних приладів — Fenix HP12. Його яскравість становить 900 люмен. Чимало уваги виробники приділили надійності і довговічності пристрою, використавши в його виробництві тільки найбільш надійні матеріали і Новий американський світлодіод з великим робочим ресурсом. Найближчим часом ця модель з'явиться у продажу на території Росії та України.

Надійність і продуктивність — це 2 основних якості, на які роблять упор інженери китайської компанії Fenix. І кожна нова модель ліхтаря цього бренду перевершує попередні освітлювальні прилади своєї серії по тому чи іншому параметру.
Fenix HP12 названий всепогодним і всесезонним освітлювальним приладом для туризму. Також ліхтар рекомендується для рибалок, велосипедистів, всіх любителів активного і екстремального відпочинку на природі. Ця модель не боїться бруду, морозу, взаємодії з водою і просто необережного поводження. Підтвердженням сказаному служать ТЕХНІЧНІ характеристики ліхтаря-новинки.

В електросхемі ліхтаря HP12 використовується сучасний Світлодіод під назвою Cree XM-L2. Робочий потенціал цього напівпровідникового приладу становить 50 000 год, що дорівнює приблизно 5,7 років безперервного світла. Граничний показник яскравості такого діода досягає значення в 900 люмен. На базі діода Cree XM-L2 ліхтар може висвітлювати територію радіусом 123 м і працювати від 1 комплекту елементів живлення до 145 год.
Різних режимів роботи в моделі Fenix HP12-5. Їх яскравість і час роботи ліхтаря вказані нижче:
- High: яскравість 400 люмен /час роботи 3 год, 45 хв;
- Mid: яскравість 150 люмен /час роботи 10 год, 10 хв;
- Low: яскравість 50 люмен /час роботи 36 год;
- Eco: яскравість 10 люмен /час роботи 145 год;
- Burst: яскравість 900 люмен.

Широкий діапазон доступних варіантів освітлення робить ліхтар моделі Fenix HP12 відмінним варіантом для використання в більшості ситуацій, які можуть виникнути в польових умовах. Освітлювальний прилад стане в нагоді для пересування по наметовому табору, використання в альпіністських сходженнях або спелеоекспедиціях. Його можна закріпити на велошоломі, застосовувати в якості нічного світла всередині намету і в інших випадках. Управляється ліхтар всього 1 кнопкою, яка розташована збоку.
Дана модель працює на 1 акумуляторі типорозміру 18650 або 2 Lithium батареях формату CR123A, які поміщаються в зовнішній акумуляторний відсік. Така конструкція ліхтаря дозволяє, по-перше більш рівномірно розподілити вагу освітлювального приладу, а по-друге — прибрати відсік з батареєю в кишеню, де він буде захищений від морозу або бруду. Використання літієвих батарей саме по собі робить ліхтар Fenix HP12 придатним для тривалого використання при негативних температурах навколишнього середовища. Оскільки даний вид елементів живлення не схильний до саморозряду на морозі.

Новий ліхтар Fenix HP12, в кращих традиціях компанії-виробника, отримав надійний корпус з алюмінієвого сплаву. На його поверхню нанесено захисне анодоване покриття класу Premium Type III. Рівень захисту приладу від вологи і пилу відповідає найвищому стандарту якості ANSI IP-68. Він абсолютно не боїться ні бруду, ні пилу, ні води. Ліхтар спокійно можна використовувати для неглибоких занурень (30 хв до 2 м під водою). Також він не постраждає від падіння на камені з висоти 2 м.

Якщо ви запланували зробити екстремальну подорож, або просто хочете придбати освітлювальний прилад про надійність і працездатність якого не доведеться турбуватися, зробіть вибір на користь Fenix HP12.

Оберіть мову сайту: