Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Найновіші ліхтарі від компанії Fenix

Рік ще тільки почався, всі його сюрпризи, приємні подорожі і поїздки у відпустку ще попереду. Але найбільший виробник світлодіодних ліхтарів, компанія Fenix, вже почала працювати над тим, щоб ваш відпочинок на природі був виключно комфортним і залишив тільки приємні враження. Своїм покупцям компанія пропонує відразу 3 нових ліхтаря: налобники HP15 UE і HL23, а також ручний ліхтар PD40.

Кожен з нових ліхтарів може похвалитися традиційним для даного бренду високою якістю, довговічністю і широкою областю використання. Однак мають вони і індивідуальні особливості, які дозволяють новинкам претендувати на високі позиції в рейтингу популярності у покупців з різних країн світу.

Налобний ліхтар HP15 UE-це перероблений варіант вже добре відомої користувачам моделі HP15. У новому виконанні освітлювальний прилад став майже вдвічі яскравішим і тепер працює в 6 режимах з максимальною яскравістю світлового потоку до 900 люмен. Батарейний блок ліхтаря винесений назовні і зроблений у вигляді окремого модуля, з'єднаного з головною частиною пристрою крученим шнуром. Таким чином, вдається більш рівномірно розподілити навантаження, яка припадає на голову і, зокрема, на лоб, а також, за рахунок збільшення ємності батарейного блоку, збільшити час роботи ліхтаря. Для використання HP15 UE знадобиться 4 стандартних елемента живлення формату АА, які легко купити в будь-якому населеному пункті.

Дистанція освітлення для моделі HP15 UE становить 178 м, а час його роботи в економному режимі становить 170 год на лужних батареях і 160 на Ni-MH акумуляторах. Цього більш ніж достатньо, щоб саме HP15 UE був обраний в якості частини похідного спорядження туристів, альпіністів, спелеологів. Також він стане в нагоді рибалкам, мисливцям, велосипедистам та іншим любителям активно відпочивати на природі.

Другим налобним ліхтарем, який компанія Fenix пропонує купувати в 2015 році, є модель HL23. Цей освітлювальний прилад також оснащений системою еластичних кріплень на голову і залишає обидві руки свого користувача абсолютно вільними. Але, на відміну від попереднього варіанту, ліхтар більш компактний, а елементи живлення встановлюються безпосередньо всередину його корпусу. Fenix HL23 готовий запропонувати світловий потік яскравістю до 150 люмен і може працювати в 3 різних режимах. Дистанція, на яку проникає світло ліхтаря, досягає 55 м, а час його роботи без заміни елементів живлення – до 110 ч.може, ці показники і не так вражають, як у попередньої моделі, але варто враховувати, що працює hl23 всього на одній батареї стандарту АА. Тепер на його досягнення можна дивитися вже зовсім в іншому світлі. Крім того, ліхтар HL23 відповідає вимогам найвищого стандарту водо - і пилонепроникності IP68. Це означає, що освітлювальний пристрій не підведе свого власника, якщо працювати доведеться під дощем, бризками хвиль або буде випадково впустити в калюжу. Більш того, HL23 навіть підходить для неглибоких підводних занурень (до півгодини на глибині 2 м). Також корпус цього освітлювального приладу, виготовлений з алюмінієвого сплаву і міцного пластику, здатний перенести досить високі механічні навантаження, такі як удар від падіння на камені з метрової висоти.

Третім новачком 2015 року став кишеньковий ліхтар PD40. Дана модель орієнтована на любителів відпочинку в кемпінгу, тривалих заміських прогулянок, рибалок та інших цінителів активного відпочинку. Розміри освітлювального пристрою досить компактні: 14,5 см в довжину і 4 см в діаметрі. Вага ліхтаря - 172 г без акумуляторів. Так що дана модель цілком зручна, щоб стати постійним супутником любителів подорожей. ТЕХНІЧНІ характеристики PD40 також говорять на користь його вибору. Ліхтар світить з яскравістю до 1600 люмен, висвітлюючи територію радіусом до 200 м.це небувала потужність для такого компактного освітлювального приладу, але з нинішнього року вона стала доступною кожному покупцеві. У ситуаціях, коли настільки яскраве світло – зайве, користувачі також можуть включити ліхтар в одному з 4 більш економних режимів роботи.

Для електроживлення приладу знадобиться лише один акумулятор типорозміру 26650, потужності якого буде достатньо для 120 год світла в мінімальному режимі яскравості. Як і інші освітлювальні прилади компанії Fenix, PD40 отримав високий рівень захисту від води і механічних впливів (IPX-8), його корпус – повністю металевий, а електронні системи приладу мають кілька систем захисту від різного роду збоїв. Ліхтар PD40 - це надійний і потужний супутник, який не підведе свого власника ні на заміській прогулянці, ні в складному туристичному поході.

Якщо ви тільки збираєтеся ще купити один з ліхтарів Fenix, зверніть увагу на нові моделі 2015 року: вони дійсно цього заслуговують.

Оберіть мову сайту: