UA | RU
Контактна інформація
Київ

Анонс! Fenix LD09 на пальчиковій батарейці (АА)

Новий "ліхтар-сигара" на всі випадки активного життя

Сьогоднішній цвях нашої Програми анонсів-новенький кишеньковий ліхтарик, що працює на одній пальчиковій батарейці АА-Fenix LD09. Мініатюрний LD09 - це 130 люмен максимальної яскравості, 95 метрів дальності і 50 годин безперервної роботи в економному режимі. Модель оснащена високопродуктивним і довговічним світлодіодом виробництва американської компанії Cree серииХР-E2, делікатною схемотехнікою і комфортним інтерфейсом, має в арсеналі три режими яскравості і сигнал SOS.

Довжина новинки дорівнює 9.2 см, в діаметрі корпус досягає 1.9 см, а вага виробу без елементів живлення не перевищує 33 г – дивно компактні розміри для настільки потужної продуктивності. Кожна новинка від Fenix – це демонстрація примноження вихідних параметрів при нещадній втраті габаритних розмірів-менше, та яскравіше!

Традиційні параметри безпеки і загальна ергономічність простежуються в кожній моделі без винятку, так і Fenix Ld09імеет водонепроникний і ударопрочнийкорпус з алюмінієвого сплаву, що значно підвищує його шанси на повсюдне використання в будь-яких умовах.

Інтелектуальна Схемотехніка підтримує постійний рівень яскравості і захищає від неправильної установки батарей.

Градація яскравості складається з трьох основних режимів і одного додаткового (SOS). Яскравий режим пропонує 130 люмен протягом 1 години 30 хвилин, помірний – 55 люмен і 5 годин роботи, економний режим при 8 люменах потужності буде доступний 40 годин при використанні Ni-MH батарейки і 50 годин на батарейці Alkaline.

0
0