Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Анонс. Ліхтарик E05 2014 Edition XP-E2

Яскравий потік ближнього світла
Друзі, літо 2014 в компанії Fenix відзначено знаком потужних, але мініатюрних світил, і сьогодні ми раді представити Вам оновлений Світлодіодний ліхтарик брелочного типаЕ05 2014 edition. Модель з'явиться на наших ринках з деякими доопрацюваннями і поліпшеннями, в кращих тенденціях цього року, пропонуючи 85 люменів максимум яскравості і 15-годинний запас робочого часу від однієї мікропальчикової батарейки ААА.

Висока продуктивність і мінімальне енергоспоживання – це основна особенносте05 2014 Edition з встановленим світлодіодом сучасного зразка XP-E2. Оновлений ліхтарик пропонує три збалансованих рівня яскравості: 85, 25 і 8 люменів з тривалістю світіння на Ni-MH батарейці — 1 година (Alkaline – 45 хвилин), 4 години 15 хвилин (Alkaline – 4 години 15 хвилин) і 14 годин 30 хвилин (Alkaline – 15 годин) відповідно.

Всі перемикання відбуваються за допомогою обертання головної частини ліхтарика, що дуже зручно для управління навіть двома пальцями. Лінза із загартованого скла забезпечує 45-метровий промінь світла з широким бічним засвіченням, а металевий корпус з аерокосмічного алюмінію з жорстким анодуванням відмінно вирішує питання теплообміну, ударостійкості (1 метр) і водонепроникності (IP-X8).

Враховуючи сміховинну масу в 12.5 г (без урахування однієї мікропальчикової батарейки ААА) і супер-мініатюрні габарити (довжина — 6.6 х 1.5 см — діаметр) кількість варіантів використання перевищує всі очікування. Ви можете взяти E05 2014 Edition з собою в похід або на екскурсію, він може стати в нагоді вам для читання, на кемпінгу або в побуті і повсякденному житті.

Цілком традиційно, новинка оснащена продвинутойсхемотехникой, яка забезпечує цифрову стабілізацію потужності, підтримуючи постійний рівень яскравості на будь-якому етапі роботи, а також запобігає неправильну закладку батарейки, захищаючи від переплюсовки.

Оберіть мову сайту: