Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Антон Птушкін разом з Fenix досліджують Намібію

Тиждень тому вийшов черговий випуск тревел-шоу Антона Птушкіна, де відомий відеоблогер і телеведучий відправився досліджувати одну з найбільш незвичайних країн Південної Африки — Намібію, де безмежні води синього океану зустрічаються з палючими пісками пустелі. Країна користується великою популярністю серед туристів, залучаючи своєю кухнею, де можна спробувати м'ясо крокодила, Антилопи або страуса, унікальною культурою і рядом визначних пам'яток, як знаменита пустеля Наміб або місто-привид Колманскоп.

Здавалося б, чого ще ми не знаємо про Африку? У новому випуску Антон Птушкін відповідає на це питання і показує свій погляд на Намібію з її захоплюючими пейзажами і незвичайною фауною. І в цьому йому допоміг налобний ліхтар HM50R - легка модель від Fenix Lighting.

Ліхтар HM50R не можна назвати випадковим вибором, адже це універсальний налобник, який якраз призначений для використання під час туристичних подорожей. Для цього він володіє всіма необхідними характеристиками:

  • яскравим освітленням за рахунок світлодіода XM-L2 U2 з чотирма режимами яскравості від 500 до 4 люмен;
  • легкою вагою, рівною всього 63 г без акумулятора;
  • малими розмірами: 67,5 мм в довжину і 33 мм в діаметрі;
  • можливістю використовувати заряджається акумулятор або змінні батарейки типу CR123 або 16340;
  • надійним захистом від проникнення пилу і вологи всередину корпусу за стандартом IP68;
  • еластичним кріпленням, щоб навіть під час активного руху ліхтар щільно сидів на голові.

Налобний ліхтар допоміг тревел-блогеру комфортно облаштуватися на нічліг посеред пустелі в темний час доби: підсвітити територію навколо автомобіля і внутрішній простір намету, приготувати вечерю і підготувати всю необхідну апаратуру для того, щоб побачити і відобразити на камеру один з найкрасивіших видів Африки — зоряне небо Намібії. Все це стало можливим завдяки яскравому освітленню HM50R і наявності в ньому ряду режимів яскравості для виконання будь-якого роду завдань, які можуть виникнути під час подорожі.

Не можна не відзначити, що компанія Fenix Lighting давно співпрацює з відомими спортсменами і мандрівниками, які віддають перевагу виробам саме цього бренду, завдяки їх високій якості і надійності. Ліхтарі Fenix давно подорожують по світу і навіть допомагають встановлювати рекорди. Так у травні дві налобні моделі бренду HP25R і HM61R допомогти зійти на Еверест харків'янину Валентину Сипавіну. А минулого місяця та ж модель Fenix HM61R внесла свій внесок у перемогу харківської команди Carpbusters під час турніру з коропової риболовлі CARP ZONE CUP.

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: