Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix E03R – маленький, але яскравий, аксесуар

Китайський виробник Fenix славиться різноманіттям моделей, які він пропонує на різні випадки життя. У каталозі бренду знайдуться і відмінні пошукові ліхтарі, і потужні налобники, і фари велосипедні, і варіанти для кемпінгу, подорожей, вилазок. Серед усього цього достатку окремою категорією йдуть маленькі ліхтарі, що позиціонуються, як брелоки на ключі. Зокрема, таким є модель Fenix E03R. це скромних габаритів зручний і простий аксесуар.

Його перевагами є:

 • Вага-22 грами, не відчутний на долоні користувача;
 • при таких досить маленьких розмірах-відмінна далекобійність в 42 метри;
 • яскравість при цьому становить 260 люменів;
 • два типи світлодіодів: білого і червоного освітлення;
 • міцний корпус;
 • функціональність,

і це ще не всі якості. Величезною перевагою маленького і легкого ліхтаря є його доступність. Він завжди буде під рукою, і якщо вам потрібно висвітлити приміщення або сходи, то модель виручить дуже ДО РЕЧІ.

Для побутового щоденного застосування, для якихось несподіваних ситуацій, на роботі і вдома, ліхтар виявиться вельми корисним. Досить просто його зафіксувати на ключах, покласти в кишеню або сумку, і можна бути спокійними. Невеликий стабільне джерело освітлення завжди з вами поруч, в будь-якій ситуації. Для своїх невеликих розмірів Fenix E03R досить потужний, і такі ліхтарі користуються попитом.

Особливості ліхтаря

З огляду на те, що це все-таки модель, позиціонується, як брелок, від неї не можна очікувати якихось вражаючих особливостей. Проте, у ліхтарика присутні літій-полімерний акумулятор на 200 міліампер-годин, два світлодіода-Match CA18 і Everlight 2835. Дають вони, відповідно, білий і червоне світло. Корпус ліхтаря захищений від перегріву, покриття – надійне преміальне анодування. Також тут передбачено 6 режимів освітлення. А саме:

 • «Максимальний»;
 • «Середній»;
 • «Мінімальний»;
 • "ЕКО»;
 • «Червоний»;
 • "Червоні спалахи".

Максимально ліхтар здатний світити протягом 45 хвилин. При цьому він генерує потік світла в 260 люменів, а Відстань освітлення досягає 42 метрів.

Тут є функція індикації ступеня зарядженості, а також опція повідомлення про низьку напругу. Є поглиблена кнопка з можливістю блокування. Управління ліхтариком складності не представляє. Зарядка здійснюється за допомогою USB Type-C, що, знову ж таки, дуже зручно. Крім того, ліхтар захищений за стандартом IP66.

Це означає, що він в змозі переносити рясну струмінь води, і від цього не втратить своєї працездатності. Відмінний захист від вологи і забруднень. Модель була розроблена для довгої експлуатації, вона дійсно надійна, і ефективно функціонує. Розміри даного брелка складають: 4,7 x 2,4 x 1,2 сантиметра. За рахунок того, що тут реалізована опція індикації рівня заряду, ви завжди будете знати, коли потрібно зарядити модель.

Ліхтарик Fenix E03R стане відмінним подарунком. Так що якщо ви шукаєте щось дійсно корисне і практичне, річ, яка стане в нагоді, і буде служити довго, то вибирайте цей зручний брелок на ключі. Коштує він небагато, враховуючи його оснащеність і ефективність роботи. Місця займе зовсім мало, і буде завжди під рукою – коли потрібно щось підсвітити, а громіздкі ліхтарі недоречні. Можна застосовувати виріб і вдома, і на роботі, і під час відпочинку. На невеликих відстанях ліхтар дуже дієвий.

Модель представлена на сайті fenix.ua. виробник дає на неї п'ять років гарантії, як і на інші вироби марки Fenix.

Висновок

Наключник Fenix E03R-компактний і легкий ліхтар щоденного носіння. Він може бути хорошим варіантом в якості подарунка. Оскільки це практичний і ефективний ліхтарик, з досить маленькими габаритами, при цьому, яскравим освітленням, і далекобійний. Світловий потік - 260 люменів, дальність дії становить 42 метри. Важить модель всього 22 грами, практично не відчутна по вазі. Вона світить в 6 режимах, а управління здійснюється однією кнопкою. Ліхтар надійно захищений від зовнішніх впливів, до того ж, передбачений захист від перегрівання. Зручна зарядка за допомогою USB Type-C. У цього ліхтаря маса переваг, в тому числі, він має невелику вартість. Носити з собою модель можна всюди, вона надасть користь в різних ситуаціях.

Оберіть мову сайту: