Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

​Fenix PD32 2016 Edition

Модель PD32 видання 2016 року - одна з кращих серед кишенькових ліхтарів Fenix невеликого розміру. Цей компактний Світлодіодний ліхтарик в металевому корпусі в змозі давати освітлення на рівні 900 люмен. Він рекомендований не тільки для туристів та інших любителів провести час на природі, але і для професійного використання в охороні або патрулюванні.

Довжина ліхтаря PD32 2016 Edition-лише 13 см.Без батарейки він важить 77 грам, не багатьом більше і з встановленим елементом живлення. Ліхтар такого розміру зручно носити з собою в кишені, тримати в автомобілі, брати в поїздки і походи. Цей факт чимало сприяв популярності моделі PD32, адже ліхтар витримав вже не першу редакцію.

Версія 2016 року використовує новіший світлодіод Cree - модель XP-L HI. Він має світловіддачу 900 люмен і ресурс роботи на 50 тисяч годин. До того ж, ця модель діода істотно збільшує дальність променя. У максимальному режимі яскравості вона становить 240 метрів.

Всього для моделі Фенікс PD32 2016 передбачено сім режимів роботи. З них два відносяться до сигнальних. Це стробоскоп і SOS. Максимально можлива яскравість становить 900 люмен, а мінімальне освітлення — 5 люмен. Таким чином, власники ліхтаря отримали в своє розпорядження набір практичних режимів освітлення, які можуть стати в нагоді і в побутових ситуаціях або ж підсвічуванні навколишнього простору в наметі, і для освітлення великого простору під час огляду території, пошуків або охорони.

Модель PD32 працює на ємних, але невеликих за розміром акумуляторах 18650. У батарейний відсік поміщається всього один елемент живлення такого формату. Тривалість роботи ліхтаря безпосередньо залежить від ємності акумулятора. У статистиці, яку наводять виробники, розрахунок проводиться на базі фірмових літій-іонних акумуляторів на 3400 мАг. Саме фірмові акумулятори рекомендується використовувати і в процесі роботи ліхтаря PD32. Втім, їх можна замінити іншими якісними елементами живлення і навіть встановити замість одного акумулятора дві батарейки розміру CR123A.

Для зручності користувачів, в моделі PD32 2016 задіяні основні сучасні технології. Це механізм запам'ятовування кожного рівня яскравості, встановленого останнім, захисту акумулятора як від сильної розрядки, так і перезарядки, а також підтримання яскравості на постійному рівні в рамках кожного з режимів.

Зручно реалізована і система управління ліхтарем Fenix PD32 2016 Edition. Вона передбачає дві кнопки: в торці і на бічній поверхні корпусу. Торцева кнопка служить для включення, а бічна — для вибору необхідного в конкретному випадку режиму роботи. Важливо, що ця модель ліхтаря сумісна з багатьма фірмовими аксесуарами. У їх числі тактичні кнопки для полювання або їзди на велосипеді, світлофільтри і лінзи, кріплення. Завдяки їм, ліхтар дійсно зручно використовувати в самих різних ситуаціях.

Крім того, модель PD32 видання 2016 року отримала такий же Водонепроникний корпус з алюмінію, як і більшість інших ліхтарів цього бренду. Він надає як механічний захист ліхтарика, так і оберігає його від води на максимально можливому для не дайвінгового ліхтаря рівні.

Оберіть мову сайту: