UA | RU
Контактна інформація
Київ

​Fenix RC09Ti

Модель Fenix RC09Ti цікава тим, що цей ліхтар дуже практичний, в незвичайному титановому корпусі, з високим рівнем захисту від небажаного впливу ззовні. Він яскравий і зручний в управлінні. У той же час, дана модель входить в сегмент найбільш компактних кишенькових ліхтарів. А до того ж, продається RC09Ti в подарунковій коробці. Всі ці фактори роблять його відмінним варіантом подарунка для друга, колеги або будь-якого іншого цінителя активного способу життя.

На відміну від більшості інших ліхтарів Fenix, для RC09Ti корпус зробили з авіаційного титану. Матеріал-міцний, надійний, досить легкий. Він не покритий анодуванням, а замість цього-ретельно відполірований. Тому ліхтар привертає увагу вже одним лише своїм зовнішнім виглядом.

Але поговоримо про головне-технічної складової цієї моделі. У ліхтарі використовується один світлодіод XP-L HI від бренду Cree. Його потужності достатньо, щоб відтворити світло яскравістю 550 люмен. Серйозна заявка для такого компактного ліхтарика! У той же час, довговічність діода — традиційна для цього бренду і розрахована на 50 тисяч робочих годин. Нескладно підрахувати, що навіть якби ліхтар працював безперервно, він зміг би світити більше 5,5 років. Але і після цього, світлодіод не втрачає працездатність відразу, а лише поступово втрачає світловіддачу.

Модель Fenix RC09Ti підтримує роботу в п'яти режимах, з яких один є сигнальним. Власнику цього ліхтаря доступна яскравість 5, 50, 150, 550 люмен і інтенсивно миготливий стробоскоп з яскравістю 550 люмен. Відстань, на яке може проникати промінь ліхтаря, досягає 145 метрів. Рефлектор в цій моделі неглибокий, тому промінь світла досить широкий і добре висвітлює периферійний простір.

Ліхтар використовує в роботі всього один елемент живлення. Але це може бути як акумулятор 16340, так і звичайна батарейка формату CR123A. Максимальний час роботи від елемента живлення з ємністю 700 мАг становить 53 години. Ці дані допоможуть розрахувати тривалість роботи від акумулятора, який ви виберете. До речі, в даній моделі реалізована популярна зараз функція підзарядки через кабель USB. Але для моделі Fenix RC09Ti є індивідуальна особливість. Кабель, який входить в набір разом з ліхтариком, кріпиться до нього для підзарядки за допомогою магнітної платформи. Також магніт вбудований і в торцеву частину корпусу ліхтаря, щоб його можна було зафіксувати на будь-яких залізних поверхнях.

Для управління передбачена тільки одна кнопка, так що розібратися з цією функцією не складе труднощів. Всі режими яскравості перемикаються послідовно, а щоб активувати стробоскоп, кнопку треба тримати натиснутою 1,2 секунди.

Важливо й те, що ліхтар Fenix RC09Ti дуже добре захищений від води. Його без проблем можна включати під час дощу і мити під водою. Тому така мініатюрна модель буде вам корисна не тільки в місті, але і під час поїздок на природу.0
0
Оберіть мову сайту: