Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix TK35UE (2015): що змінилося в 2015 році

Ліхтарів TK35 у компанії Fenix налічується вже, щонайменше, п'ять штук. Всі вони розрізняються світлодіодом, яскравістю, дальністю освітлення, але незмінно користуються попитом. У 2015 році дана серія поповнилася відразу двома моделями. Найяскравіший, на сьогоднішній день, серед ліхтарів TK35-це Fenix TK35UE (2015). Про нього-то і поговоримо.

Ліхтар Fenix TK35UE (2015) вийшов з абсолютно новим світлодіодом — XHP-50. Цей діод випускає фірма Сгее, яка є постачальником напівпровідникової продукції і для інших ліхтарів Fenix. XHP - 50 володіє робочим ресурсом на 50 тисяч годин і відкриває широкі можливості для установки робочих режимів ліхтаря. На його базі, FenixTK35UE (2015) підтримує сім робочих режимів з максимальною яскравістю променя 2000 люмен. Це найбільший показник для ліхтарів TK35, вже наявних в лінійці. Дистанція освітлення при цьому досягає 320 м.але потрібно відзначити, що ліхтар Fenix TK35 (2015 Edition) — ще одна новинка 2015 року, але на діоді Cree-XM-L2 (U2) — світить з яскравістю тільки 960 люмен, а дальність його променя дорівнює 355 метрів. Чому так? Справа в тому, що в нашій моделі TK35UE (2015) використовується відбивач «апельсинова кірка». Через його нерівній поверхні, промінь світла втрачає сфокусованість і стає більш широким. Таким чином, ліхтар відразу світить далеко і висвітлює великий кут простору.


Потреби в акумуляторах у ліхтаря Fenix TK35UE (2015) такі ж, як і У інших моделей цієї серії. Для нього підійдуть два літій-іонних акумулятора 18650 або чотири літієві батарейки CR123A.


Ємність акумуляторів, звичайно ж, можна вибрати будь-яку. Але варто враховувати, що дані виробників про час роботи TK35UE (2015) засновані на випробуваннях з акумуляторами ARB-L2-3400, виробництва Fenix. Ємність таких елементів живлення становить 3400 мАг. Тому ви зможете розрахувати тривалість роботи ліхтаря на будь-яких інших акумуляторах. Важлива умова полягає тільки в тому, щоб вони були якісними. Офіційна інформація про яскравість ліхтаря в різних режимах і часу роботи в кожному з них добре видно на фотографії нижче.Оскільки ліхтар Fenix TK35UE (2015) — досить дорога покупка, логічно, що виробники подбали про його довговічності. У ньому використовується захист від короткого замикання через переполюсовки, механізм попередження про швидку розрядку акумуляторів. Також вбудований стабілізатор напруги, який сприяє тому, що світло ліхтаря не «скаче», а підтримує стабільну яскравість. Цей же драйвер допомагає зберегти яскравість обраного режиму до тих пір, поки для цього вистачає залишився заряду акумуляторів. Тобто, ліхтар не стає поступово все менш яскравим, а світить із заданими характеристиками весь час. Якщо ж заряду стає недостатньо, він самостійно перемикається в наступний режим. Крім того, для цього ліхтаря нарешті використовували справжній захист від перегріву. Вона автоматично знижує яскравість ліхтаря при досягненні критичної температури, щоб він міг охолонути. Справа в тому, що в більшості ліхтарів Fenix це перемикання відбувається після закінчення певного періоду часу. А в даному випадку ліхтар дійсно реагує на температуру. Це означає, що, наприклад, в холодну пору року він буде працювати з максимальною яскравістю довше. В принципі, Fenix дає гарантію п'ять років на свої ліхтарі. А це означає, що в їх якості він дійсно впевнений.

Тепер на черзі корпус ліхтаря. Він повністю алюмінієвий з якісним жорстким анодуванням поверхні. Подряпати це покриття, звичайно, можна, але от чи варто? У звичайних умовах експлуатації анодування добре тримається і не облазить. Тим більше, що ліхтар продається разом з чохлом, в якому і рекомендується його зберігати. Форма батарейного відсіку трохи плоска. З одного боку, ліхтар такої форми лекче міцно тримати в руках. А з іншого-паралельне розміщення батарейок робить Fenix TK35UE (2015) більш компактним. На бічних поверхнях передбачені рельєфні виступи, що зменшують ковзання ліхтаря в руках, коли ви використовуєте його, не знімаючи рукавички. Характерно, що до хвоста ліхтар стає трохи ширше: ще один фактор для його міцного захоплення. Пара канавочок навколо голови ліхтаря покликані поліпшити тепловіддачу в процесі роботи ліхтаря. Скло, що захищає рефлектор і світлодіод — загартоване, з напиленням, що зменшує световтрати. Додатково від пошкоджень його захищає виступаюча кромка металевого корпусу. У хвості є невеликий отвір, в яке можна протягнути темляк.

Саме в хвості розташовуються і кнопки для управління роботою ліхтаря. Їх дві. Велика фактурна кнопка потрібна, щоб включати і вимикати Fenix TK35UE (2015). Це кнопка зворотного ходу, тому її можна натиснути до половини, щоб світло включилося миттєво з великою яскравістю, або ж до клацання, щоб включити ліхтар в звичайному режимі постійного освітлення. До речі, він включиться в тому режимі, який ви використовували безпосередньо перед вимиканням (інтелектуальна пам'ять ліхтаря). Друга кнопка трохи поменше. Вона відповідає за вибір потрібного режиму освітлення. Кожен короткий клацання цієї кнопки змінює рівень яскравості в порядку зростання. Щоб включити стробоскоп, потрібно тримати кнопку затиснутою одну секунду, а якщо потрібен режим SOS, то три секунди.

Важливо, що ліхтар повністю гідроізольований. Всередину вода не потрапить ні під час дощу або снігу, ні навіть при повному зануренні під воду. Єдино, що потрібно дотримуватися допустиму глибину-два метри і не тримати ліхтар Під водою довше півгодини.

Кому ж підійде ліхтар Fenix TK35UE (2015)? В першу чергу, він стане в нагоді охоронцям, рятувальникам і працівникам різних служб, які працюють під відкритим небом. За допомогою такого потужного ліхтаря набагато легше провести огляд вантажу або оглянути відразу велику територію складу. Втім, можна використовувати його і в туристичних цілях або будь-яких інших, коли необхідно яскраве освітлення великого простору, компактні розміри ліхтаря, можливість використовувати поширені Елементи живлення.


Купити фонарь Fenix TK35UE (2015) в Україні

Оберіть мову сайту: