UA | RU
Контактна інформація
Київ

​Fenix Е20: перетворення 2015 року

Як і деякі інші моделі ліхтарів Fenix, Е20 в 2015 році також зазнав певних перетворень. Давайте розберемося, що змінили в ньому виробники, і чим нинішня редакція краще попередньої.

Хоча в Е20 (2015) використовується той же світлодіод марки Cree XP-E2, його світловіддача збільшилася ще на 15 люмен в порівнянні з попередньою модифікацією. Тепер користувачам доступно 265 люмен світла. Кількість режимів також стало більше, завдяки чому власнику ліхтаря легше вибрати підходящий варіант для тієї чи іншої ситуації. Тепер таких варіантів чотири: 265 люмен в режимі Turbo, 95 в режимі High, 35 — в Mid і 8 — В Low. Як бачимо, яскравість змінилася буквально в кожному режимі, збільшивши доступний діапазон. Так, не тільки турборежим став більш яскравим, але і режим Low – ще економніше. А ось проміжних ступенів в цій редакції відразу дві. Крім того, разом з яскравістю збільшилася і відстань, на яке поширюється світло ліхтаря. Замість 208 м, дистанція освітлення у E20 (редакція 2015) стала 210 м.

Ліхтар як і раніше працює на двох елементах живлення типорозміру АА. Виробники радять використовувати нікель-металгідридні акумулятори, які можна перезаряджати сотні разів без істотного зниження ємності. Але допустимо і використання хороших алкалайнових батарейок. На одних і тих же елементах, E20 2015 працює трохи менш тривало, ніж модель 2014 року. Це, знову ж таки, пов'язано з яскравістю ліхтаря. Однак ця різниця не настільки істотна, особливо в яскравому режимі. Максимальний час роботи більш нового ліхтаря становить 75 годин.

Зовні Fenix Е20 (2015) теж відрізняється від попередньої моделі. Корпус став коротше на 6 мм, на 0,5 мм вже в діаметрі голови і на 5 мм — в діаметрі іншої частини. Крім того, ліхтар втратив у вазі 4 г.з деталей головної частини автори ліхтаря прибрали ромбовидну накатку, залишивши її тільки в області батарейного відсіку, де вона служить для усунення ковзання ліхтаря в долоні. Зате на голові Е20 з'явилися охолоджуючі ребра, які допомагають позбутися від зайвого тепла під час роботи світлодіода.


В цілому, не можна сказати, що модифікації ліхтаря були глобальними, проте в 2015 році він все ж став яскравішим і пропонує більш гнучку систему вибору яскравості в залежності від потреб користувачів. Дизайн корпусу теж став більш сучасним і компактним.

І ще трохи подробиць про ліхтар Fenix Е20 (2015) для тих, хто не знайомий з попередньою версією. Ліхтар управляється однією лише кнопкою в торці корпусу. Всі режими в ньому перемикаються послідовно. Причому останній активний перед вимиканням, ліхтар «запам'ятає», щоб активувати його відразу після наступного включення. Також в даній моделі використовуються механізми захисту від переполюсовки при установці акумуляторів і стабілізації яскравості освітлення.


Корпус Fenix Е20 (2015) виконаний з покритого анодуванням алюмінію. Він захищає ліхтар не тільки від ударів і інших механічних пошкоджень, але і від води, оскільки водонепроникність оболонки відповідає найбільш суворому стандарту IPX-8.


Підводячи підсумок, варто сказати, що Fenix Е20-2015 року вийшов компактним, яскравим, міцним. Він підходить для використання в будь-яких поїздках на природу: Риболовля, кемпінг, пікнік, турпохід. Завдяки тому, то ліхтар працює на поширених за форматом акумуляторах і батарейках, його можна використовувати на дачі і в будь-яких подорожах. Так що модель вийшла зручною, практичною і цілком привабливою для покупців.

Купити фонарь Fenix E20 (2015) в Україні

0
0