Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Ліхтар Fenix TK65R-завжди на сторожі


Компанія Fenix не перестає радувати своїх фанатів і постійно випускає безліч нових ліхтарів. Однією з новинок став TK65R. вийшов він дуже і дуже гідним. Створювався він для тих випадків, коли дуже важливо отримати яскраве і якісне освітлення відразу великій території. Цей ліхтар відмінно підходить для охоронців, працівників внутрішніх справ і рятувальників. Fenix TK65R-неймовірно яскравий, але при цьому по-справжньому надійний.

Освітлення

Встановлений в цій моделі всього один діод, але він дуже потужний і довговічний. Йдеться про американський діод Cree XHP70. На його базі ліхтар видає до 3200 люмен в турбо-режимі (ще й завдяки особливій формі рефлектора). Всього є 7 режимів, серед яких 5 основних (від 3200 до 30 люмен) і 2 додаткових (SOS і стробоскоп). Слід зазначити, що підібрані режими дуже добре, проміжні середні варіанти відрізняються один від одного і підходять під різні ситуації.

Харчування

Через те, що у моделі висока яскравість, їй потрібен і потужне джерело живлення. Задля Fenix TK65R була розроблена індивідуальна модель акумулятора (ARB-L26-10000). У ньому може накопичено до 5000 мАг енергії, а також він здатний перезаряджатися більше 500 разів без втрат в ємності. Заряджається акумулятор через кабель USB, який включається в стандартний комплект поставки. Слід зазначити, що незважаючи на досить велику ємність, процес повної зарядки займає всього 4 години. Також присутня індикація рівня заряду, так що ви завжди будете знати коли ліхтар варто відправити на підзарядку.

Захищеність

Fenix приділив увагу не тільки яскравості і тривалості роботи, але і надійності ліхтаря. У цю модель вбудований датчик температури, який здатний визначати наскільки нагрівається оптичний вузол. Коли його температура досягає 65°С, він посилає сигнал на зниження яскравості світла, щоб ліхтар трохи охолов. Потім яскравість повернеться до вихідних параметрів. Ще TK65R захищена від переполюсовки і коротких замикань. Крім того, компанія Fenix встановила стабілізатор, який робить яскравість світла однаковою і не знижується з часом.

Корпус теж вийшов дуже надійним, так як зроблений з авіаційного алюмінію. На зовнішній стороні також нанесено Жорстке анодування, що захистить ліхтар від виникнення будь-яких видів корозії. Fenix TK65R захищається за стандартом IPX-8, а це означає, що він може витримати навіть півгодинне перебування під водою (глибина – до двох метрів).

Управління та інші особливості

Управляється дана модель двома кнопками, розташованих в головній частині. Вони можуть бути заблоковані, щоб вони випадково не натиснулися в сумці або рюкзаку. Слід зазначити, що кнопки зроблені з нержавійки, а тому можна не боятися використовувати ліхтар мокрими руками.

У комплекті є кріплення на ремінь з фіксатором, яке дозволяє максимально швидко зняти ліхтар. Для цього достатньо натиснути на кнопку і ліхтар вискочить з затиску прямо в руку. Ремінь може бути шириною до 55 міліметрів.

Висновок

Відмінний ліхтар з високою максимальною яскравістю. Можливо, він не підійде туристам, але сподобається поліцейським і працівникам МНС. Кріплення на ремінь, висока тривалість роботи на одному акумуляторі, відмінна яскравість і багато інших корисних функцій. Тим більше, що це Fenix, а тому прослужить він максимально довго (адже є ще й гарантія 5 років).

Оберіть мову сайту: