Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Ліхтарі Fenix

Це колекція практичних освітлювальних приладів невеликого розміру і ваги. Вони працюють на основі широко поширених батарейок і акумуляторів типорозмірів АА і ААА. Так що проблем з покупкою для них елементів живлення не виникне в будь-якій місцевості. Ліхтарі з маркуванням LD популярні серед туристів, велосипедистів, любителів активного відпочинку на природі. Їх цілком можна назвати універсальними пристроями серед компактних ліхтарів. Серед нових моделей компанії варто назвати LD41 Cree XM-L (U2). Цей ліхтар може світити з яскравістю до 520 люмен всього від 4 пальчикових батарейок. А цінителям максимальної надійності і яскравого світла, напевно сподобається ліхтар Fenix LD50 XM-L2. Він світить до 1800 люмен завдяки 2 вбудованим світлодіодам Cree XM-L2 з робочим запасом по 50 000 годин.

Серія Паладій


Ліхтарі з позначенням PD підійдуть для використання як в міських умовах, так і на природі. Вони досить компактні і потужні. Наприклад, модель Fenix PD35 Cree XM-L2 в редакції 2014 року отримала потужність до 960 люмен і можливість вибрати 1 з 5 яскравісних режимів. Основна особливість серії PD полягає в тому, що вони працюють на літієвих батареях CR123A. це відкриває можливість використовувати пристрій в умовах низьких температур, оскільки літієві батареї не розряджаються на морозі. Тому ліхтарі Fenix PD часто вибирають для альпінізму, сходжень, гірського туризму. Вони будуть корисні і для інших видів активності в зимовий час.

Серія дистанційне керування


Ліхтарі RC-це потужні пристрої з вбудованими акумуляторами. Заряджати їх можна не тільки від мережі 220V, але і через автомобільний прикурювач. У цій категорії зібрані ліхтарі різного призначення: від пристроїв на кожен день (RC10 Cree XP-G (R5), до пошукових (RC40 Cree XM-L (U2). До того ж, виробники пропонують додаткові аксесуари, сумісні з цими моделями і розширюють їх функціонал, такі як розсіювачі, дифузори і фільтри.

Серія ТЗ


Маркуванням TK компанія Fenix позначила тактичні ліхтарі з великою потужністю і високою надійністю. Різні моделі цих пристроїв можуть працювати на елементах живлення стандартів CR123A, 18650, АА. Вони надійно захищені від проникнення всередину корпусу води і здатні витримати великі механічні навантаження. Саме в серії ТК слід шукати ліхтарі для рятувальних бригад, дорожніх і митних служб. Тут же представлені підствольні освітлювальні прилади для мисливців, любителів пейнтболу і страйкболу.

Серія БТ

Спеціально для велосипедистів фахівці компанії Fenix розробили нову серію ліхтарів під кодом ВТ. Це потужні велофари з великою дальністю світлового потоку, які в змозі забезпечити безпечну поїздку в темний час доби. Для більшої безпеки на дорозі, промінь в таких пристроях може буть спрямований під особливим кутом. Зокрема, така технологія використана в моделі BT20 Cree XM-L (T6). Оптична система під назвою "Dual Distance Beam System" висвітлює шлях відразу на ближній і дальній дистанції. При цьому, верхня частина променя "обрізана", щоб не Зліпити зустрічних водіїв і пішоходів. Крім того, велофари можна використовувати і в якості ручних ліхтарів. Батарейний блок цих фар-виносний і може бути прикріплений на раму.

Серія БC


Друга серія велофар компанії Fenix отримала маркування BC. Від попередніх освітлювальних приладів ці моделі відрізняються тим, що елементи живлення у них поміщені безпосередньо всередину корпусу. Це позначилося на розмірах велофар, але зате знімати і кріпити ліхтарі на кермо тепер можна ще швидше і простіше. У моделях ВС 20 і ВС30 також використана оптична система, що відсікає верхню частину променя, і подвійне фокусування променя на ближній і далекій дистанції.

Серія гектолітр


До даної групи належать легкі і практичні налобні ліхтарі. Особливо великим попитом вони користуються серед туристів, рибалок, спортсменів. Безсумнівна перевага такої конструкції в тому, що ліхтар залишає вільними обидві руки. Одна з нових моделей цієї категорії-ліхтар Fenix HL50 Cree XM-L2 (Т6). Його можна використовувати як в комплекті з ремінцями на голову, так і окремо — в якості компактного ліхтарика-брелка. При своїх невеликих розмірах, HL50 працює в 4 режимах з максимальною яскравістю до 365 люмен.

Серія л. с.

Ліхтарі серії НР теж відносяться до налобним. Але їх відмінність - в принципово іншому батарейному блоці. У цих пристроїв він виносний і є самостійним елементом. При бажанні блок можна закріпити на системі кріплень на голову. Якщо ж ви хочете зменшити вагу, який припадає на голову або ж уберегти акумулятор від впливу низьких температур, помістіть його в кишеню або рюкзак. Потужні, міцні і добре захищені від впливу води, ліхтарі Fenix серії НР є кращим вибором для спелеологів, любителів водних видів спорту, туристів і рибалок. Наприклад, серед моделей, що користуються стабільно високим попитом, можна назвати Fenix HP30 XM-L2 і HP40F XP-G2 (R5).

Серія cl

Ця серія-нова для компанії Fenix. Поки вона включає лише одну модель-ліхтар CL20, але в майбутньому виробники обіцяють її розширити. CL ліхтарі призначені для кемпінгу. Це вологозахищене пристрій з дифузійним фільтром особливої конструкції, який дозволяє отримати м'яке розсіяне світло, достатній для освітлення території з радіусом 10 м. Ліхтар досить універсально кріпиться до різних поверхонь за допомогою петлі і вбудованих магнітів. Крім 9 діодів білого світла з сумарною потужністю світлового потоку 165 люмен, в CL20 вбудовані 2 додаткових червоних світлодіода.

Серія sd

Ця серія орієнтована на дайверів. Але поки вона теж складається з єдиної моделі — ліхтаря SD10. Освітлювальний пристрій здатне запропонувати користувачам до 930 люмен білого світла з дальністю променя 300 м. Занурюватися з цим ліхтарем можна на глибину до 100 м. В кращих традиціях підводних ліхтарів, фахівці компанииFenix передбачили для SD10 можливість перемикання робочих режимів як за допомогою стандартного поворотного механізму, так і простим струшуванням корпусу.

Серія ведучий

Ліхтарі з цієї серії відрізняються від інших незвичайною Г-подібною формою. Ця особливість дозволяє дуже широко використовувати такі освітлювальні прилади - в якості кемпінгового, настільного, ремінного ліхтаря. А при наявності додаткових ремінців на голову, його навіть можна застосовувати в якості налобного. У серію входять модель MC11 зі світлодіодом CREE XP-E R2 на 87 люмен в максимальному режимі і його вдосконалена версія з діодом XP-G2 (R5) на 105 люмен. Модель MC10 компанія вже зняла з виробництва. Ці ліхтарі працюють на базі широко поширених елементів живлення формату АА.

Якщо всю викладену вище інформацію представити більш коротко, то вийде така градація за призначенням:

  • серія Е-недорогі кишенькові ліхтарі;
  • серія TK-професійні моделі та пристрої тактичного призначення;
  • серії RC, UС-яскраві ліхтарі з можливістю альтернативної підзарядки акумулятора: від автомобільного прикурювача для ліхтарів RC і через порт USB/micro USB для ліхтарів UС.
  • серії LD, PD — освітлювальні пристрої для туризму, експедицій, щоденного використання;
  • серії HL і HP-налобні ліхтарі;
  • серії ВТ і BC-велофари;
  • серія CL-ліхтарі для освітлення в кемпінгу;
  • серія SD-підводні ліхтарі;
  • серія СМ-Г-подібні ліхтарі.

Як бачимо, компанія Fenix пропонує широкий асортимент ліхтарів самого різного призначення. А їх відповідність міжнародним стандартам якості, а також позитивні відгуки користувачів говорять про те, що торговій марці дійсно можна довіряти.

Оберіть мову сайту: