Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

На крок ближче до перемоги: команда Fenix Україна допомагає ВСУ!

Незважаючи на введений воєнний стан і активні бойові дії у багатьох українських регіонах, наша команда Fenix Україна залишається в строю, підтримуючи економіку країни у цей непростий час. Ми працюємо у звичайному режимі, щоб забезпечувати покупців необхідними товарами і допомагати співвітчизникам у період, коли особливо потрібне яскраве світло надії.

Як компанія, яка продає вироби бренду Fenix, що займається розробкою технологій для ефективного освітлення, ми прагнемо робити життя людей комфортнішим за допомогою сучасних інновацій. Але, як патріоти нашої країни, ми бачимо ще одну мету – допомагати доблесним захисникам України у боротьбі з лихом, що прийшло на нашу землю.

Колектив Fenix Україна співпрацює з військовими ВСУ, які в різних містах нашої країни захищають права українців на мирне і вільне життя. Щодня ми тримаємо руку на пульсі і намагаємося робити все можливе, щоб військовослужбовці на передовій вчасно отримували кращі ліхтарі Fenix, які потрібні для успішної оборони України не лише у світлий, але й у темний час доби.

Одна партія ліхтарів була доставлена харківським захисникам, які невпинно займаються ремонтом пошкодженого окупантами військового транспорту. Вироби Fenix допомагають солдатам швидше повернути до строю бойову техніку для захисту Харкова і наблизити довгоочікуваний день перемоги.

Другу партію отримали наші військові із загону ДПСУ Одеської області, які охороняють південні кордони України і оберігають місто-герой Одесу.

Команда Fenix Україна щиро вірить в українську армію і далі прикладатиме максимум зусиль, щоб небо над нашими головами нарешті стало мирним!

Слава Україні!

Оберіть мову сайту: