Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Новий налобний ліхтар Fenix HM50R V2. 0: огляд поліпшень легендарної моделі

Ліхтар Fenix HM50R - один з бестселерів торгової марки Fenix. Його конструкція була розроблена спеціально для прихильників активного способу життя і експлуатації в умовах низьких температур. Модель була випущена ще в середині 2017 року, але до цих пір користується популярністю у спортсменів, включаючи не тільки альпіністів і любителів зимової риболовлі, чиє проведення часу невідривно пов'язане з довгим перебуванням на свіжому повітрі в холодну пору року, але і велосипедистів, які не хочуть відмовлятися від свого хобі навіть з настанням холодів. На момент випуску ліхтар мав вражаючий набір характеристик, які актуальні по сьогоднішній день: набір з чотирьох режимів яскравості з тривалістю роботи до 128 годин, Кілька варіантів живлення і високоміцний алюмінієвий корпус. Однак технології не стоять на місці, і улюбленець користувачів Fenix HM50R отримав довгоочікуване оновлення у вигляді нової моделі налобного ліхтаря Fenix HM50R V2 з розширеним функціоналом.

Характеристики ліхтаря HM50R V2

У порівнянні з базовою моделлю Fenix HM50R V2 зменшився в розмірах (64 x 36 x 32 мм), але злегка додав у вазі (63 грами проти 78 грам). Це пояснюється переробленої "начинкою", в тому числі поповненням у вигляді другого світлодіода червоного світіння з яскравістю 5 люменів. Основний світлодіод білого кольору також був замінений на більш сучасний Cree XP-G3 S4 з яскравістю 700 люменів в Турбо режимі.

З появою червоного світлодіода налобний ліхтар HM50R V2 обзавівся декількома додатковими режимами роботи, кількість яких досягла шести.

Біле освітлення

Червоне освітлення

Турбо

Максимальний

Середній

Мінімальний

Стандартний

Миготіння

Яскравість

700 лм

400 лм

130 лм

30 лм

5 лм

5 лм

Час роботи

1 год

3 ч

8 год

42 год

60 год

120 год

Дальність

115 м

86 м

49 м

23 м

6 м

6 м

Управління ліхтарем проводиться шляхом натискання однієї кнопки управління в бічній частині корпусу:

  • активація ліхтаря відбувається після одноразового натискання кнопки управління;
  • для зміни світлодіода потрібно двічі натиснути кнопку управління вимкненого ліхтаря;
  • перемикання режиму відбувається шляхом одноразового натискання кнопки при включеному ліхтарі;
  • блокування ліхтаря активується при затисненні кнопки вимкненого ліхтаря протягом трьох секунд.

Щоб забезпечити новому налобнику тривалий час роботи з урахуванням його збільшилася потужності, ліхтар оснащений акумулятором ARB-L16-700P Li-ion, який рекомендується використовувати з ліхтарем на постійній основі для продовження його терміну служби. Зарядка акумулятора відбувається стандартним для інших виробів Fenix шляхом через кабель USB Type-C.

Як і основна модель, Fenix HM50R V2 має герметичний алюмінієвий корпус з максимальною вологозахистом IP68. Це дає можливість використовувати виріб в тому числі, як підводний ліхтар, який може працювати на глибині до 2-х метрів. Виробник також попрацював над ударостійкістю виробу, яка виросла в два рази.

Була істотно перероблена підвісна система ліхтаря. У базовій моделі кріплення виготовлено з гуми, а сам ліхтар не передбачає наявність функціональної кліпси для кріплення виробу до одягу. Однак в Fenix HM50R V2 даний аспект був переглянутий, і тепер новий ліхтар оснащений металевою кліпсою, а кріплення виготовлено з ударостійкого пластику.

Де купити Fenix HM50R V 2.0?

Вихід нового налобного ліхтаря був анонсований в кінці цього літа, проте модель вже доступна для замовлення в нашому онлайн-магазині fenix.ua, як і його базова версія — ліхтар HM50R. Новинка поставляється в комплекті з одним кільцем ущільнювача, фірмовим акумулятором Fenix і кабелем для його зарядки, інструкцією, а також гарантійним талоном. Потрібно звернути увагу, що налобне кріплення також входить в набір і має інноваційне на сьогоднішній день рішення у вигляді силіконової вставки уздовж всієї внутрішньої сторони Гумки для запобігання попадання поту з чола на обличчя.

Для порівняння всіх змін в електроніці і конструкції Fenix HM50R V2 представляємо таблицю характеристик старої і нової версії налобного ліхтаря.

Модель

Фенікс HM50R

Fenix HM50R V2

Світлодіод

Cree XM-L2 U2

Cree XP-G3 S4

Колір освітлення

білий

білий + червоний

Яскравість

500 лм

700 лм

Час роботи

128 год

120 год

Дальність

80 м

115 м

Режими роботи

4

6

Матеріал корпусу

авіаційний алюміній

авіаційний алюміній

Тип живлення

1x16340

1xCR123A

1x16340

Вологозахист

IP68

IP68

Ударостійкість

1 м

2 м

Розмір

67.5 х 33 х 28 мм

64 x 36 x 32 мм

Вага ліхтаря

63 г

78 г

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: