Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Переможна Коропова рибалка на турнірі CARP ZONE CUP разом з Fenix HM61R

З 17 по 21 травня 2021 року в Харківській області проходив Комерційний турнір зі спортивної ловлі коропа і амура CARP ZONE CUP на водоймі «адреналін». У ньому взяли участь 8 команд з Харкова, Сум та Одеси, в тому числі і наша команда Carpbusters. Риболовля давно є нашою найбільшою пристрастю і ми намагаємося не пропускати подібного роду комерційних змагань з рибної ловлі.

У спортивній риболовлі, як відомо, крім вудок і снастей нікуди без ліхтарів. За весь мій досвід в риболовлі була випробувана і навіть вбита маса моделей ліхтариків, і можу сказати з упевненістю, що під час нічної риболовлі без якісного налобника не обійтися. Цього разу відкрити свій сезон риболовлі ми вирішили разом з Fenix-новим брендом для нас, але добре відомим для любителів активного відпочинку. Серед всіх можливих моделей ми вирішили вибрати мультифонар Fenix HM61R, так як його характеристики були настільки привабливими, що захотілося самому потримати це диво в руках і випробувати в дії. Забігаючи наперед, скажу, що я анітрохи не пошкодував про свій вибір, і розповім чому.

Отже, ми прибули на місце проведення турніру. Попереду у нас 100 годин активної риболовлі, в тому числі чотири ночі, у мене з собою два вудилища — мої кращі бойові конячки, які загартовані не одним випробуванням, а у водоймі тим часом нас чекає той самий трофейний Короп. Нічна ловля-одна з головних частин риболовлі, оскільки саме в цей час у коропа пробуджується апетит і він починає активні пошуки потенційної їжі в донному шарі. Це значно підвищує шанси зловити найбільшу рибу, через що доводиться сидіти (а іноді і дрімати) біля вудок протягом всієї ночі. У цей відповідальний період потрібно робити точні закидання, постійно мати напоготові підгодовування, споряджати снасті і швидко вирішувати масу інших технічних завдань. Для цього необхідний якісний світло, але світло різний.

У цьому полягала перша перевага Фенікс HM61Rнаявність чотирьох режимів з різною яскравістю. Максимальної потужності ліхтаря вистачило, щоб знаходити орієнтири для здійснення закидання оснащення і навіть підсвітити протилежний берег. Ближнє освітлення з локальним розсіяним світлом стало в нагоді, коли потрібно було міняти наживку і перевіряти снасті. Особливо порадувала можливість регулювання кута освітлення. Потрібно виводити клюнула рибу-підняв промінь над рівнем води, треба перевірити підгодовування — опустив промінь вниз. У цьому плані свою важливу роль також зіграла функція пам'яті - я не переживав, що, включивши ліхтар, можу випадково засліпити своїх хлопців або розполохати рибу.

Налобний ліхтар для риболовлі повинен світити довго, особливо якщо у вас попереду кілька безсонних ночей активної лову, як було в нашому випадку. Якщо чесно, саме цей фактор змусив мене звернути увагу на даний ліхтар. Ємний акумулятор 3500 мА гарантував роботу до 38 годин безперервного використання, що дало нам величезну перевагу. Проте перед останньою ніччю нам все таки знадобилося підзарядити ліхтарик протягом дня. Тут все продумано до дрібниць і досить просто-під'єднуєш кабель з магнітною зарядкою, який йде в комплекті з ліхтарем, до Power Bank і індикатор рівня заряду сповістить тебе про закінчення заряду зеленим світлом. Можу відзначити, що якщо ви раптом забули магнітну зарядку будинку або не хочете витрачати зайву годину на зарядку ліхтаря, то в принципі ви можете швидко замінити акумулятор стандартними батарейками, що дозволяє конструкція батарейного відсіку. Однак нам це не знадобилося.

За чотири дні риболовлі погода була примхливою, і Травнева гроза не обійшла нас стороною. Для нас це не було приводом поставити риболовлю на паузу, до чого повинен був бути готовий і наш налобник. Варто відзначити, що заявлений виробником рівень вологозахисту знаходиться на рівні IP68. Такий захист нечасто зустрінеш біля ліхтарів, що раніше вже призводило до втрат на минулих турнірах. На щастя, даний ліхтар з негодою впорався на "відмінно", як і з невеликою непередбаченою ситуацією: як це іноді буває, під час активного виведення великої риби товариш випадково збив ліхтар з голови і він впав прямо в воду. І вижив. Цілком очікувано при такому захисті, але, як відомо, "довіряй, але перевіряй".

На окрему увагу заслуговує червоне світло ліхтаря. Так як це було наше перше знайомство з ліхтарями від Fenix, мені було вкрай цікаво, що цікавого може запропонувати даний виробник. Заявлена потужність червоного світла становить всього 5 люменів, що, звичайно, не так багато. Однак зі своєю функцією він впорався досить добре. По-перше, він не приваблює докучливих москітів та інших комах, що буде особливо актуально в літні дні. По-друге, не збиває нічний зір, коли довгий час сидиш в темряві в очікуванні клювання. Ще однією цікавою особливістю червоного світла є те, що він приваблює рибу. Нібито цей колір має схожість з кормовими елементами. Не можу сказати точно, наскільки це є правдою, оскільки не доходили руки це перевірити. Але, виходячи з наших результатів на турнірі, дане твердження цілком може виявитися вірним.

Будь-який рибалка зі мною погодиться, що залишитися без світла в темний час доби рівноцінно тому, щоб залишитися без улову. Тому на ліхтар Fenix HM61R мною покладалася величезна відповідальність. Можу сказати, що за чотири ночі безперервної роботи ліхтарик жодного разу нас не підвів, що дало нам можливість постійно працювати над монтажами і підгодовування. Це принесло величезні результати - ми зловили найбільшу рибу водойми, того самого трофейного коропа вагою 23.440 кілограм, тим самим зайнявши почесне 2-е місце на турнірі.

Підводячи підсумки, виділю наступні плюси ліхтаря:

  • наявність ряду режимів яскравості з потужним далекобійним освітленням;
  • червоне світло (мінус комарі і плюс більше потенційного улову);
  • присутність режиму пам'яті;
  • зручне регулювання кута нахилу ліхтаря;
  • ємний акумулятор з функцією підзарядки;
  • надійний захист від води;
  • легка вага.

Можу сказати, що поточний функціонал повністю відповідає запитам досвідченого рибалки і з лишком виправдав всі мої очікування. Єдиним побажанням і особистою примхою було б наявність додаткового зеленого освітлення і збільшення потужності червоного світла.

Всім ні хвоста, ні луски і тільки якісного світла!

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: