Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Реальне застосування і огляд моделей велофар Фенікс від велосипедиста

Як правильно зробити вибір ліхтарика на велосипед

Читачів нашого блогу напевно цікавить питання - як зробити вибір ліхтарика на велосипед правильно. Асортимент наявних моделей змушує очі розбігатися, а покупців – спантеличуватися в процесі пошуку потрібного ліхтаря. Бренд Fenix на сьогоднішній момент може похвалитися різними пропозиціями якісного велосипедного освітлення.

Світло на велосипед, як задній, так і передній, вибирайте на сайті Fenix.ua. для полегшення завдання пропонуємо скористатися оглядом моделей Fenix. Порівняльну характеристику велосипедним ліхтарям дала підкорителька вершин Катерина, блогер і спортсменка з багаторічним стажем їзди. Для порівняння застосовувалися:

Обзор велофар феникс

Який вибрати ліхтарик на велосипед

Кожен ліхтарик на велосипед Катерина проаналізувала за критеріями інноваційності, конструкційних переваг, щодо цільового застосування моделі. Існує кілька секретів вибору велосипедних ліхтарів. Головний полягає у використанні передових світлодіодів. Вони визначають ефективність освітлення і енерговитрати, до теперішнього моменту кращим вважається Cree XM-L2 U2. Список потужних варіантів поповнив екземпляр Cree XHP70. За технічними характеристиками він хороший, але розумніше застосовувати діод для фар з великим радіатором. Мається на увазі додаткове освітлення на мотоциклах, джипах, човнах.

Велосипедні ліхтарі сьогодні виділені в окрему категорію. Вони спеціалізовані для використання конкретно на двоколісному транспорті. Якщо хочеться, можна брати і звичайні моделі, фіксуючи їх на на кермі за допомогою кріплення. Однак саме велосипедні ліхтарі дадуть надійність, ефективність, продуктивність і всі якості, важливі для велосипедистів, особливо, професіоналів. З батареєю справи йдуть так само - не кожен акумулятор підійде до фарі для велосипеда. Покупцям Катерина радить брати акумулятори з мінімальною ємністю в 3000 міліампер-годин. Акумулятор повинен гарантувати, що ліхтар пропрацює в максимальному режимі хоча б 60 хвилин. Обзаводіться запасними батарейками, в їзді вони не завадять, а будуть вигідні.

Аналогічно з зарядним пристроєм. Фара для велосипеда потребує стабільного процесу зарядки, хорошого електронного захисту. Оптимально брати пристрій з чотирма осередками.

Ліхтар для велосипеда з акумулятором – внутрішнім) - хороший вибір, коли звичайні ліхтарі немає бажання задіяти, а фара для велосипеда з виносним живленням здається незручною. Правда, якщо в дорозі акумулятор розряджається, то ситуацію так просто не виправити. Зарядка відбувається в даному випадку за допомогою USB.

Задній ліхтар на велосипед-фара, що забезпечує огляд іншим учасникам руху позаду велосипедиста. Фара потрібна невелика, яскрава, з акумулятором, швидкознімна. Вибирайте велосипедні ліхтарики, відштовхуючись від частоти самих велопрогулянок, швидкості і манери їзди на двоколісному транспорті, від смаку і цінових побажань.

Как светит велофара Феникс

Інноваційні технології в велофарах Фенікс

Порівнюючи моделі, Катерина звернула увагу покупців на модель Fenix BC30R 2017. Ліхтар має два просунутих діода XM-L2 U2, відносяться до передового виробника Cree. Світлодіоди забезпечують користувачам біле Нейтральне освітлення. Саме воно вважається найкомфортнішим для сприйняття. З інших особливостей-наявність ємного акумулятора всередині, розрахованого на 5200 міліампер-годин. Подвійне фокусування променя, світловий потік в 1800 люменів, кут огляду в 120 градусів. Ліхтар гарантує якісне освітлення перед велосипедистом, без сліпих зон, немає небезпеки засліпити учасників зустрічного руху.

Непоганий рівень освітленості дає фара Fenix BC30 V2. 0. Діоди-Luminus SST40, два примірники. Потік світла в 2200 люменів, система подвійних променів, виходить хороша освітленість на ближньому і Далекому відстанях. Широка засвічення в 85 градусів, максимальний час роботи - 50 годин.

Конструкція і особливості велофонарів Fenix

Модель Fenix BC35R має вбудований акумулятор. Корпус виготовлений максимально міцним і зносостійким, в складі-авіаційний алюміній. "Родзинка" моделі-наявність сигналізації, яка перешкоджає викраденню велосипеда. Коли транспорт намагаються зрушити з місця, включається гучний звук до 110 Децибел. Управляється Сигналізація через виносний блок, забезпечений двома перемикачами. Висока якість збірки, корпус відрізняється спеціальними ребрами для ефективного відведення тепла від велофари.

Купити ліхтар на велосипед вигідно можна в інтернет-магазині Fenix.ua. доступні ціни, сервісне обслуговування, Офіційна гарантія від виробників. Актуальні новинки, інші переваги, які гарантує клієнтам офіційний дилер фірми.

Підсумки огляду моделей велофар Fenix

Розглянувши представлені моделі, Катерина відзначила пару лідерів за критеріями потужності, конструкції, інноваційних особливостей. Ними стали моделі Fenix BC35R, Fenix BC30R 2017. Велофари демонструють яскраве освітлення, мають просунуті оптичні технології, хороший функціонал, ємні акумулятори. Призначення моделей-тривалі, активні велопрогулянки, поїздки на далекі відстані, перебування на природі далеко від цивілізації. Надійність, продуктивність дасть фара Fenix BC30v2. 0, ефективна в гірських заїздах, варіант в допомогу професіоналам. Задній ліхтар Fenix BC05R-компактний, легкий, годиться для міського середовища, для заїздів по пересіченій місцевості. Проте, у Fenix BC05R спостерігається нестача часу світіння. Фара не потужна, проте міцна і зручна.

Товари новини

Оберіть мову сайту: