UA | RU
Контактна інформація
Київ

Скоро у продажу Fenix ALB - 10 Bike Mount!

Універсальне велосипедне кріплення для ліхтаря

Створюючи воістину першокласні освітлювальні прилади, компанія Fenix ніколи не забувала про супутні аксесуари. У каталозі даного виробника можна знайти масу додаткових товарів від фірмових акумуляторів і зарядних пристроїв до виносних тактичних кнопок і різного роду кріплень (на зброю, велосипедні та кліпси).

Сьогодні ми поспішаємо повідомити про новий універсальний аксесуар від Fenix ALB - 10 Bike Mount, який дасть будь-якому ліхтарю (діаметром від 18 до 26 мм) можливість побути велофарою (на рукоятці діаметром від 18 до 35 мм).

Fenix ALB - 10 надзвичайно хороший і корисний тим, що кожному власнику стандартного ліхтарика дає можливість в будь-який момент при мінімальних витратах піти на компроміс і використовувати свій освітлювальний прилад в якості велофари або стаціонарного освітлення.
В цілому, конструкція розроблена таким чином, що процес кріплення і фіксації ліхтаря здійснюється вкрай просто і займає мінімум часу. Опрацьовані найдрібніші деталі, що сприяють швидкій адаптації кріплення під відповідний інструмент. У підсумку Фенікс АЛЬБ-10 являє собою геніально просте рішення для пристосування ліхтаря в потрібне місце для певних цілей.

Велосипедне кріплення ALB — 10 цілком традиційно не має нічого зайвого-лише найнеобхідніший функціонал, в який крім основного завдання закріплення ліхтаря на кермі, входить також і можливість регулювати напрямок світла горизонтально в межах 30⁰.

Поєднуючи і комбінуючи деякі деталі можна домогтися повної ліквідації ефекту струсу, яке відбувається під час руху, особливо по пересіченій місцевості. Правильно використовуючи каучукові прокладки, ви значно убезпечите ваш ліхтар від небажаних потрясінь.

0
0
Оберіть мову сайту: