Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Скоро у продажу Fenix ALB - 10 Bike Mount!

Універсальне велосипедне кріплення для ліхтаря

Створюючи воістину першокласні освітлювальні прилади, компанія Fenix ніколи не забувала про супутні аксесуари. У каталозі даного виробника можна знайти масу додаткових товарів від фірмових акумуляторів і зарядних пристроїв до виносних тактичних кнопок і різного роду кріплень (на зброю, велосипедні та кліпси).

Сьогодні ми поспішаємо повідомити про новий універсальний аксесуар від Fenix ALB - 10 Bike Mount, який дасть будь-якому ліхтарю (діаметром від 18 до 26 мм) можливість побути велофарою (на рукоятці діаметром від 18 до 35 мм).

Fenix ALB - 10 надзвичайно хороший і корисний тим, що кожному власнику стандартного ліхтарика дає можливість в будь-який момент при мінімальних витратах піти на компроміс і використовувати свій освітлювальний прилад в якості велофари або стаціонарного освітлення.
В цілому, конструкція розроблена таким чином, що процес кріплення і фіксації ліхтаря здійснюється вкрай просто і займає мінімум часу. Опрацьовані найдрібніші деталі, що сприяють швидкій адаптації кріплення під відповідний інструмент. У підсумку Фенікс АЛЬБ-10 являє собою геніально просте рішення для пристосування ліхтаря в потрібне місце для певних цілей.

Велосипедне кріплення ALB — 10 цілком традиційно не має нічого зайвого-лише найнеобхідніший функціонал, в який крім основного завдання закріплення ліхтаря на кермі, входить також і можливість регулювати напрямок світла горизонтально в межах 30⁰.

Поєднуючи і комбінуючи деякі деталі можна домогтися повної ліквідації ефекту струсу, яке відбувається під час руху, особливо по пересіченій місцевості. Правильно використовуючи каучукові прокладки, ви значно убезпечите ваш ліхтар від небажаних потрясінь.

Оберіть мову сайту: