UA | RU
Контактна інформація
Київ

Спонсорська компанія 2014 року від Fenix "нічна ілюмінація на відкритому повітрі" в розпалі!

Будучи передовим виробником в області зовнішнього освітлення, Fenix завжди з готовністю освоює нові технології і всю свою діяльність повністю присвячує розробці якісних і надійних освітлювальних приладів, в тому числі, і спортивного призначення. Маючи багатий досвід у створенні багатофункціональних ліхтарів, співробітники Fenix знають, наскільки важлива безпека для успішного проведення відкритих спортивних заходів.
Для того щоб покупці відчували задоволення при кожному використанні будь-якого з ліхтарів даного бренду і завжди залишалися задоволені результатом, Fenix починає спонсорську компанію «нічна ілюмінація на відкритому повітрі», пропонуючи скористатися їх продукцією в будь-яких ваших проектах, де може знадобитися освітлення, з метою тестування і збору вражень, підкріплених зафіксованими результатами. Якщо ви готові регулярно ділитися своїми враженнями від використання продукції Fenix під час ваших пригод, радимо приєднатися до групи активних учасників, зареєструвавшись на сайті по посилання і детально ознайомившись з умовами участі та спонсорської підтримки.
Вимоги до учасників вказані на офіційному сайті, з чого ясно, що основними побажаннями спонсорів є наявність активної життєвої позиції, готовність повністю віддаватися тривалим проектам, ретельно фіксувати свої спостереження і транслювати якомога більш численній групі людей. Додатково дізнатися вимоги можна на офіційному сайті спонсора Fenix.

Асортимент "піддослідних" ліхтарів містить три групи приладів:
- налобні моделі (HP30, HP25, HP15, HP01, HL30, HL22, HL10)
- велофари (BTR20, BT20)
- класичні ліхтарі (TK51, TK35, TK22, TK15, PD35, PD32, LD41, LD22, E35, E25) і т. д.
Реєструйтеся, беріть участь, дізнавайтеся більше, поєднуйте приємне з корисним і отримуйте «таємничий новий продукт» в подарунок за підсумками результатів.

0
0
Оберіть мову сайту: