Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Порівняння кемпінгових ліхтарів Fenix

Кемпінговим моделям ліхтарів компанія Фенікс довгий час не приділяла належної уваги, розвиваючи інші напрямки. Проте, популярність відпочинку з наметами все-таки привела до появи повноцінної лінійки ліхтарів саме для кемпінгу. В даний час вона налічує 7 моделей.

Фенікс CL20

Найпершим з'явився ліхтар Фенікс CL20. Він має незвичайну форму з плоскою широкою основою і великою опуклою лінзою, що розсіює світло. Виробники кажуть, що надихалися природними формами, проектуючи цей ліхтар. Можливо, саме тому багатьом він нагадує равлика. Як би там не було, такий ліхтар дуже зручно ставити на стіл або навіть просто на пеньок. До того ж, він має два альтернативних способи кріплення – за допомогою вбудованого магніту до будь-якої залізної поверхні або ж за рахунок сталевої петлі, в яку можна протягнути гілку дерева, мотузку, повісити ліхтар на гачок. Яскравість ліхтаря Fenix CL20 досягає 165 люмен. Він підтримує 6 різних варіантів освітлення, серед яких стробоскоп і режим неяскравого червоного світла. Працює дана модель на батарейках CR123A або акумуляторах АА.

Цей ліхтар був з ентузіазмом зустрінутий покупцями, що надихнуло компанію Fenix і далі розширювати кемпінгову серію. Протягом наступних кількох років до неї увійшли інші моделі, всі з яких орієнтовані на використання під час відпочинку з наметами, але в різних ситуаціях. Наприклад, моделі CL05 і CL09-це ліхтарики брелочного типу. Їх можна повісити на рюкзак або позначити з їх допомогою місце розташування свого намету у великому кемпінгу, а також використовувати в інших випадках, коли необхідний світловий сигнал. Обидва ліхтаря використовують в роботі не тільки білий, але ще і червоний, зелений діоди, завдяки чому спектр їх можливостей дуже великий. Модель CL05 підтримує 7 режимів освітлення. Цей ліхтар працює від однієї батарейки ААА, енергії якої вистачає на 40 годин, якщо включати тільки найбільш економний режим. Але і інші варіанти освітлення дають йому досить велику автономність. Найяскравіший для даної моделі світло-це 8 люмен в режимах SOS і High. Не так вже й багато, але світло цього ліхтаря буде видно досить далеко.

Тест ліхтаря Fenix CL20


Фенікс CL09

CL09 дуже схожий на попередню модель за формою і розмірами. Однак відмінностей між ними також чимало. Яскравість CL09 досягає 200 люмен, а це вже серйозний показник. Ліхтар також підтримує 7 режимів роботи, серед яких є білий, червоний і зелене світло. Але для нормальної роботи будуть потрібні елементи живлення інших форматів. До речі кажучи, можливих варіантів для цього ліхтаря відразу два: акумулятор 16340 або батарейка CR123A. енергії одного елемента живлення буде достатньо для роботи ліхтаря протягом до 150 годин. Дана модель підійде як для подачі сигналів або використання в ролі маячка під час руху, так і для повноцінного освітлення туристичного табору. Варіантів для фіксації Fenix кілька: установка на плоску торцеву частину, примагничивание до металу або ж підвішування за сталеве кільце. У будь-якому випадку, світло ліхтаря буде рівномірно поширяться на всі боки від нього.

Найбільшою групою кемпінгових ліхтарів поки залишаються моделі, що нагадують за формою старовинні гасові лампи. Ця схожість, звичайно ж, віддалена, адже всі ліхтарі працюють на світлодіодах, мають сучасний дизайн і зроблені з нових довговічних матеріалів. Тим не менш, циліндрична форма корпусу з ручкою зверху і великий матовою лінзою, м'яко розсіює світло, дійсно зручна в туристичній практиці.

Тест ліхтаря Fenix CL09


Фенікс CL25R

Першим з'явився ліхтар Фенікс CL25R. Він розрахована на яскравість світла до 350 люмен, що дозволяє висвітлювати простір в діаметрі 25 м.ліхтар підтримує 6 режимів роботи, включаючи 2 режими червоного світла. Ця модель може працювати з елементами живлення двох типів: акумуляторами 18650 або ж не перезаряджаються батарейками CR123A. крім вже перерахованих варіантів фіксації ліхтаря в зручному для користувача місці, для цієї моделі передбачений ще один: він може прикручуватися на штатив фотоапарата. При цьому, габарити ліхтаря зовсім невеликі: 52 мм в діаметрі і 99 мм по висоті. Без батарейок він важить 130 г, так що не стане тягарем ні в одному туристичному поході. Тоді як користь він приносить істотну. Цей ліхтар можна використовувати для подачі сигналів, освітлення всередині намету або ж зовні.

Тест ліхтаря Fenix CL25R


Фенікс CL30R

Слідом за CL25R з'явився ліхтар CL30R. Він дуже схожий на попередню модель за формою, але зроблений трохи більшим за розмірами. Діаметр корпусу даної моделі становить 93 мм, а Висота – 136 мм.Без батарейок ліхтар важить 412 г. до речі кажучи, енергію він отримує від акумуляторів розміру 18650. Їх можна встановити до 3 штук відразу, щоб мати можливість включати найпотужніші режими освітлення, але ліхтар цілком може працювати і з 1 або 2 акумуляторами. Ця функція робить його ще краще пристосованим для туризму. Адже під час відпочинку на природі може трапитися таке, що батарейки закінчаться раніше, ніж час перебування в наметовому таборі. Для Fenix CL30R це не стане проблемою, і він продовжить працювати навіть з неповним комплектом акумуляторів. А підзарядити акумулятори можна як стандартним способом, так і безпосередньо всередині ліхтаря, підключивши до нього зовнішнє джерело живлення через роз'єм мікро-USB. Модель CL25R підтримує 6 режимів освітлення, всі з яких дають біле світло. Діаметр освітлення для нього становить до 35 м.


Фенікс CL23

Третім в даній категорії з'явився кемпінговий ліхтар Fenix CL23. Він має приблизно ту ж форму, що і попередні дві моделі, але виглядає більш футуристично. До того ж, Покупцям доступно на вибір два варіанти кольору корпусу. Однак ключові особливості ліхтаря полягають не в цьому. Яскравість даної моделі не так вже висока і дорівнює 300 люмен. Але цього вистачає, щоб ліхтар ефективно висвітлював ділянку території з діаметром 20 м.CL23 працює в 8 режимах, але до стандартних вже рівнів яскравості і парі варіантів використання червоного світлодіода, додаються ще нові варіанти освітлення. Цей ліхтар може світити, як всі попередні моделі, на 360в, а також тільки вперед або тільки вниз. Це допомагає відповідно до ситуації вибрати найбільш зручний тип освітлення і економити енергію акумулятора, коли необхідно висвітлювати тільки обрану ділянку, а не всю територію кемпінгу. До речі кажучи, CL23 працює з, мабуть, найпоширенішими за форматом елементами живлення – АА. Їх в одному комплекті має бути 3 штуки. Хоча в екстрених ситуаціях ліхтар в змозі продовжувати роботу навіть з одним або двома елементами живлення.


Фенікс CL20R

Однією з новинок в серії кемпінгових ліхтарів є модель Фенікс CL20R. По суті, він є більш сучасною версією самого першого ліхтаря цієї лінійки-CL20. Та перша модель виявилася дуже популярною, і виробники вирішили випустити такий же за формою, але більш яскравий і доповнений деякими іншими зручними функціями ліхтар, який би наочно показав розвиток всієї серії за минулі кілька років. Яскравість CL20R становить 300 люмен. Ліхтар працює в 6 режимах, з яких 2 припадають на червоні світлодіоди, а решта задіють джерела білого світла. До речі кажучи, доопрацьована модель ліхтаря-равлики вийшла навіть трохи більш компактною, ніж її прототип. Довжина корпусу CL20R дорівнює 72 мм, ширина - 41,5 мм, а висота – 50 мм.ліхтар без елементів живлення важить 91 Г. він працює від вбудованого літій-іонного акумулятора ємністю 1600 мАг. Цього достатньо, щоб підтримувати роботу протягом 6-100 годин в залежності від обраного рівня яскравості. Підзарядити акумулятор користувач може за допомогою кабелю мікро-USB, який підключається до power-банку або ж іншого портативного джерела енергії.

Тест ліхтаря Fenix CL20R


Таким чином, в серії кемпінгових ліхтарів Fenix можна знайти моделі для будь-якого виду відпочинку на природі з наметами. Вони будуть яскраво висвітлювати територію всього туристичного табору або тільки окремих його зон, стануть зручним «нічничком» в наметі або ж допоможуть подавати світлові сигнали іншим учасникам групи. Без будь-яких додаткових фільтрів, ці ліхтарі дають м'яке розсіяне світло, зручний, щоб вільно орієнтуватися в діаметрі до декількох десятків метрів. Їх легко можна закріпити на гілці, штативі, поставити на стіл або ж примагнітити до автомобіля. Крім того, будь-який з кемпінгових ліхтарів Fenix зроблений дуже міцним і відмінно захищений від намокання під дощем. Ці невеликі і легкі ліхтарі стануть незамінною частиною спорядження любителів відпочивати на природі. Вони адресовані як туристам, так і рибалкам, мисливцям, автомобілістам, любителям поїздок на пікніки. І звичайно ж, шанувальники бренду Fenix можуть незабаром розраховувати на появу нових моделей кемпінгових ліхтарів, адже компанія активно розширює всі свої серії.

Оберіть мову сайту: