Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Так перевіряють якість ліхтарів Fenix

Висока якість всіх моделей ліхтарів Fenix відомо вже давно. Недарма ж, виробники дають на них гарантію до 5 років. Але яким чином самі вони перевіряють відсутність дефектів у своїх товарів? Представникам нашої компанії вдалося побувати на заводі Fenix і особисто подивитися на процес тестування ліхтарів.

Динамічно розвиватися продовжують не тільки виробничі цехи і лабораторії Fenix. Як розповіли топ-менеджери компанії, за останній рік істотно збільшився відділ тестування продукції і зросла кількість проведених тестів. Тепер кожна модель перед початком серійної збірки проходить до 50 різних перевірок і випробувань. Хочете дізнатися, як саме здійснюється тестування ліхтарів?

1 Перевірка водостійкості

Більшість моделей ліхтарів Fenix мають відмітку про водонепроникність корпусу найвищого рівня-IPX-8, деякі з них-IPX-6. Але в будь-якому випадку, всі вони повинні витримувати сильні різноспрямовані струмені води. Перевіряється це легко: ліхтар закріплюють на обертовій платформі і поливають її зі шланга з великим напором. Якщо ліхтар витримує такі екстремальні умови, то під дощем вже точно не промокне!


2 працездатність після тряски

Хоча зазвичай техніка тряски не любить, до ліхтарів це не відноситься. Адже вони повинні зберігати працездатність навіть після падінь або, наприклад, поїздки на велосипеді по поганій дорозі з безліччю вибоїн. Саме такі умови і відтворюються для тестування велофар Fenix. Як і належить, ліхтар встановлюється на кермо велосипеда, а потім вся конструкція 10 000 разів піднімається і різко опускається у вихідне положення, ніби велосипедист стрибає з трампліну. Навряд чи в реальному житті велофарі доведеться випробувати такі ж високі навантаження.


3 Кнопки-це не " слабка ланка»

Кожній новій моделі ліхтарів Fenix доводиться випробувати на собі навантаження в 10 000 включень і послідовних перемикань всіх режимів. Тільки після такого тесту модель вважається надійною і надходить в збірку. Звичайно ж, ніхто не натискає стільки разів на кнопки вручну. Для цього ліхтар закріплюють в лещатах і спеціальний «Автоматичний палець» методично перевіряє всі режими освітлення по колу. За короткий час тестування ліхтарі відчувають таке навантаження, як за кілька років реального використання.


4 Перевірка поворотного кільця ліхтаря

Ліхтарі Fenix, які управляються за допомогою поворотного кільця, не дарма вважаються одними з найнадійніших серед аналогів інших брендів. Такий механізм використовується, наприклад, на дайвінгових моделях, для яких дуже важлива водонепроникність корпусу. Щоб переконатися в його надійності, в лабораторіях з тестування закріплюють ліхтар в лещатах і запускають автоматизований процес повороту цього кільця по черзі в різних напрямках. Таким чином, симулюється процес включення-виключення-вибору режимів освітлення реальним користувачем. Ось тільки автомат не обмежується вибором відповідної яскравості один раз і повторює цю операцію 10 000 циклів.


5 довговічність USB-рознімання

Багато нових моделей ліхтарів Fenix мають можливість підзарядки акумуляторів через роз'єм USB. Дуже зручна функція, але чи достатньо довговічні такі порти? Однозначно-так! І це легко доводять виробники в ході тестування даної опції. Автоматична рука 10 000 разів під'єднує кабель USB до ліхтаря і виймає його знову. Природно, після проходження випробувань ліхтар продовжує справно світити і заряджатися. Подумайте тільки, за скільки років реальної служби вичерпається цей потенціал?


6 Будь-яка деталь важлива. Тестування ремінців.

Особливою популярністю користуються налобні ліхтарі, адже їх так зручно використовувати. На голові вони кріпляться за допомогою еластичних ремінців. Ця деталь ніяк не впливає на працездатність самого ліхтаря, але для компанії Fenix не буває неважливих деталей. Тому довговічність ремінців перевіряється так само ретельно, як і інших функцій і деталей. Для цього його тисячі разів розтягують за допомогою шатуна, що рухається поступально. Кожен ремінець зобов'язаний витримати 10 000 розтягувань і залишитися колишньої форми і розміру. Тільки в цьому випадку тест вважається успішно пройденим, і ремінці надходять у виробництво.

Описаними тестами випробування ліхтарів Fenix, звичайно ж, не вичерпуються, але вони дають уявлення про те, наскільки скрупульозно тестуються все нові моделі і вибіркові екземпляри з кожної партії. Стає абсолютно зрозуміло, що заявлений довгий термін роботи кожного ліхтаря Fenix – це повністю підтверджений факт і ці прилади дійсно прослужать вам багато років.

Оберіть мову сайту: