Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Участь у спортивному заході «День народження сайту Velo.Perm.Ru, 8 років!»

Компанія Fenix виступила спонсором на Дні народження сайту Velo.Perm.Ru. Переможець гонки отримав велофару Fenix BT10, а так само були надані на тест ліхтарі Fenix BT10, Fenix BT20 і Fenix E35.

Настала субота, і, незважаючи на прогнозовані похмурі вихідні, велосипедисти підтягувалися у верхню Курью, на свято, на честь 8-річчя з дня заснування сайту і однойменного велосипедного співтовариства Velo.Perm.Ru.

Захід традиційно включав в себе розіграш призів велотуристичної лотереї "Педаль долі 2013", нагородження переможців "Velo.Perm.ru Awards 2013", конкурси, привітання, смачний торт, чаювання та посиденьки біля багаття. Але в цьому сезоні, вирішено було провести ще одну гонку серед любителів у форматі XCE (крос-кантрі елімінатор).

До приїзду перших учасників йшли останні приготування лотереї, і перевірялася готовність траси. Учасники гонки проходили реєстрацію і готувалися до старту. На старті вийшли, в тому числі, два учасники команди Extreme Service, які брали участь у стартах ПКФВС по крос-кантрі, в категорії любителі. Незважаючи на невелику кількість бажаючих, гонка в форматі елімінатор завжди залишається цікавою і не передбачуваною.

Переможця гонки в категорії чоловіка очікував великий приз-велосипедний ліхтар Fenix BT10. Потенційні переможці та зацікавлені велосипедисти вже познайомилися в цим та іншими ліхтарями, і очікували вечора, щоб оцінити їх можливості, під час тесту. Забігаючи вперед, скажу, що на тест були представлені ліхтарі Fenix BT10, Fenix BT20 і Fenix E35, а також, «китайські народні», для того, щоб порівняти можливості, і оцінити різницю між технікою.

Поки частина глядачів була захоплена гонкою, інші учасники заходу розташовувалися на великій галявині, вчилися кататися на уніциклі, грали у фрісбі і очікували нагородження, після якого повинна була відбутися лотерея за підсумками сезонного заходу «Педаль долі 2013».

Був оголошений фінальний заїзд. У фіналі Залишилося 4 людини, одні з найсильніших постійних учасників-аматорів, що проводяться в нашому регіоні змагань. Старт був даний, і вже за поворотом можна було спостерігати гостру боротьбу за перше місце. Його утримував учасник команди Extreme Service-Денис Брезгін. Як пізніше відгукнувся один з учасників фінального заїзду - »я зробив помилку, не ставши обганяти його відразу, далі по трасі, це виявилося зробити ще складніше". Незважаючи на рокіровку учасників в ході гонки, Денис втримав лідерство і приїхав на фініш першим!

Після урочистого нагородження, та розіграшу призів та подарунків від спонсорів, всі бажаючі могли взяти участь у конкурсах.

На завершення офіційної частини заходу, учасників, що залишилися, чекав самий традиційний момент-святковий торт на честь 8-річчя руху, рік від року, що збільшується в розмірах.

По завершенню всіх привітань на адресу сайту, неофіційно захід продовжився. Темряви довго чекати не довелося, і настав час запланованого тесту ліхтарів Fenix. Серед бажаючих, знайшлися і ті, хто захотів порівняти свої пристрої за параметрами яскравості і далекобійності, а також порівняти ліхтарі з автомобільним світлом.

Результати виявилися цілком очікувані. З представлених нами та іншими учасниками фар, лідером був, безсумнівно, Fenix BT20, з його чесними 750 люменами. В ході тесту була помічена особливість теплого світла-він не створює сильний контраст з темрявою за межами, що дозволяє очам, краще сприймати об'єкти, що знаходяться за межами променя.

Вибираючись з соснового лісу, на автомобілі, ми також вирішили випробувати Fenix'и в дії. Одного ліхтаря цілком вистачало, щоб водієві було добре видно сліди лісової дороги і всі перешкоди на своєму шляху.

Дякуємо компанії Fenix за надані в якості призу і тестові ліхтарі. Рекомендовано всім велосипедистам для максимально безпечної їзди в темний час доби!

Оберіть мову сайту: