UA | RU
Контактна інформація
Київ

​УНІВЕРСАЛЬНИЙ FENIX TK41C

Яскравий ліхтар, який в змозі служити багато років-недешева покупка. Тому, вибираючи, яку модель придбати, багато покупців намагаються підібрати універсальний варіант. Новинка від компанії Fenix-Fenix TK41C - якраз входить в число таких ліхтарів.

Fenix TK41C-це модель з тактичної серії. Тому велику увагу в цьому ліхтарі приділено можливості працювати в складних умовах, в тому числі, під дощем. Ну і звичайно ж, він наділений розширеним набором робочих режимів.

У рефлекторі з гладкою поверхнею розміщені три світлодіода, кожен з яких дає промінь свого кольору. Основний з них-Cree XM-L2. Він дає до 1000 люмен білого світла і працює в п'яти режимах. Ще чотири режими розподілені між двома додатковими джерелами світла Philips LUXEON Z-червоного і синього кольору. Вони дають не дуже яскраве світло (25 люмен — червоний і 30 люмен — синій), якого, однак, достатньо для освітлення на дистанцію до 25 метрів.

Сітка робочих режимів TK41C покриває дуже широке коло потреб в похідному освітленні. Біле світло можна включити з яскравістю 15-100-350-1000 люмен. Гранична дальність освітлення становить 480 метрів. Так що, ліхтар можна використовувати для підсвічування особистих речей і спорядження в туристичному таборі або на риболовлі/полюванні, для пересування в темний час по стежках, якщо ви вирушили відпочивати на природу, для освітлення великої території. Червоне світло дуже ефективний під час туману, не сліпить при включенні в повній темряві, підходить для читання туристичних карт. Синій стане в нагоді мисливцям, оскільки деякі види тварин і птахів його просто не помічають, а значить, і не лякаються.

Оскільки загальна кількість режимів роботи ліхтаря досить велика, інженери компанії вирішили розділити управління ними між двома окремими кнопками. Таким чином, одна з них відповідає за білий світлодіод, а друга — за Кольорові. Крім того, для білого освітлення реалізована функція "інтелектуальної пам'яті", яка спрощує пошук найбільш затребуваного режиму. Любителів подорожей порадує можливість заблокувати включення ліхтаря. Таким чином, він не включиться випадково, будучи в рюкзаку або сумці, і заряд акумуляторів залишиться нерозтраченим до тих пір, поки вам не знадобиться використовувати TK41C.

Що стосується акумуляторів, то в батарейну касету встановлюється набір з восьми елементів живлення типорозміру АА. Переважно використання Ni-MH акумуляторів, які можна неодноразово перезаряджати, але допустима установка і хороших лужних батарейок. До речі, за допомогою вбудованого в ліхтар індикатора, рівень залишився в них заряду можна контролювати.

Також на користь Fenix TK41C говорить його захищеність від води. Окремі елементи корпусу настільки щільно зістиковані між собою, що цей ліхтар можна без побоювань включати під проливним дощем. Більш того, якщо, раптом, ліхтарик впаде в бруд, його можна помити, опустивши в струмок. Матеріал корпусу-сплав на основі алюмінію. Він дуже міцний, але досить легкий. Без батарейок Fenix TK41C важить всього 280 грам. Так що ця модель, безсумнівно, є одним з яскравих, в усіх відношеннях, представників універсальних ліхтарів.

0
0