Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

TM Fenix підтримала команду "Синдикат" на міжнародному турнірі зі страйболу "Battle Arena"

Ми підтримали учасників муждународного турніру зі страйкболу "Бойова арена"подарунками від TM Fenix. Фінал відбувся 2-3 березня 2019 року у Фінляндії. У ньому брала участь команда "Синдикат", Харківський страйкбольний клуб "Форт 21"

Інформація про турнір: http://www.strikeball.tv/

Фейсбук: ФОРТ 21

Телеграма: Страйкбол Харків

Промова командира команди: "Ну що ж, ось і підійшов до кінця другий ігровий день турніру BattleArena для команди з України.
На їх удачу випало ох яке нелегке випробування-команда з США, заряджена ВВД приводами з верхнього сегмента і має багаторічний досвід гри в спортивний cqb страйкбол (основний вид airsoft активностей в Штатах, так-то), а відразу після – команда з Фінляндії, ні багато ні мало господарі полігону, знають аж його до сантиметра, уздовж і поперек.

Так, на жаль вийти з групи (при таких то суперниках) хлопцям не вдалося. Але давайте віддамо їм належне - під час ігор хлопці практично не віддали переможних очок командам противникам, тобто показали не просто гідний рівень гри, а навіть зрівнялися з такими серйозними суперниками. Враховуючи, що цього року Україна вперше виступала на турнірі, як на мене – результат більш ніж гідний поваги.
Хочу повторити слова представників команди, сказані в прямому ефірі перед фінальним виступом і висловити слова подяки тим, без кого вихід України на Всесвітній майданчик був би не можливий - Пивоваров Станіслав Юрійович і Чикишев Сергій Анатолійович, представники Федерації Спортивного страйкболу України.

І ще одна чимала радість в скарбничку-страйкбольний полігон Форт від клубу "Форт21" отримав офіційну сертифікацію від керівництва BattleArena, як полігон відповідний стандартам якості для проведення турнірів і чемпіонатів. Як ви можете розуміти, подібний рівень визнання-це чимале досягнення як для клубу, так і для регіону в цілому."

Інформація про клуб: "СТК" Форт 21 " -спортивно-ТУРИСТИЧНИЙ клуб, що займається проведенням страйкбольних заходів у м.Харків, Україна. Клуб був сформований як інструмент, для об'єднання зусиль різних команд з розвитку хобі на юридичному рівні. Основна мета клубу-просування та популяризація страйкбольних ігор на території України та м.Харкова зокрема. У поле інтересів клубу входять як класичні страйкбольні заходи, так і різні варіанти рольових і мілсім проектів. Організаторська команда клубу встигла зарекомендувати себе в проведенні ігор різного типу: ігор вихідного дня( неділок), ігор турнірного типу і більших проектів. У 2018 році вперше в Україні «Форт 21» отримав екслюзивні права на проведення та організував український відбір міжнародного турніру зі страйкболу «Battle Arena», фінал якого, відбувся 2-3 березня 2019 року у Фінляндії."

Оберіть мову сайту: