Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Відеоогляд потужного і компактного ліхтаря Fenix PD40

Для моделі Фенікс PD40 Cree MT-G2 інженери-конструктори вибрали потужний світлодіод Cree MT-G2. Він забезпечує яскравість світла до 1600 люмен. Світло цього діода-нейтрально білий, що забезпечує максимально об'єктивне сприйняття кольорів і обсягу. До того ж, діод Cree MT-G2 відрізняється великою довговічністю і без проблем пропрацює 50 000 ч.

Крім того, в цій моделі ліхтаря використаний текстурований рефлектор «апельсинова кірка», який дозволяє отримати рівномірний розподіл світла центрального променя з неширокою бічним засвіченням і уникнути втрат. Комбінація діода MT-G2 і текстурованого відбивача дозволяє ліхтарю висвітлювати територію на 200 м.

Ліхтар Фенікс PD40 Cree MT-G2 отримав вищий ступінь захисту корпусу від води і механічних пошкоджень (IPX-8). Досягти цього показника вдалося завдяки використанню в якості матеріалу корпусу міцного алюмінієвого сплаву. Більш того, на поверхню корпусу нанесено Жорстке анодування, а всі місця стиків деталей щільно підігнані один до одного і герметизовані гумовими кільцями. Скляна лінза ліхтаря-загартована, з додатковим просвітлюючим напиленням.

Оберіть мову сайту: