Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Враження від Fenix CL25 після поїздки на підводне полювання


Зустрічаємо новий тест ліхтаря від Скіміна Руслана. Цього разу він ділиться враженнями від використання кемпінгової моделі Фенікс CL25. В яких умовах довелося працювати цього ліхтаря і яка думка про нього склалося у власника, дізнаємося з огляду, представленого нижче, а також авторського відеозвіту.


Сьогодні вперше приїхав порибалити на нове місце на Південному Бузі. І вперше збиратися на березі буду не з налобником, а з кемпінговим ліхтарем Fenix CL25. Подивимося як себе покаже ця модель.

Відразу скажу, що ліхтар особливо зручний для автомобілістів тим, що його можна прикріпити на магніт абсолютно до будь-якої частини машини. Мені, наприклад, зручно повісити його на відкритий багажник. Якщо включити ліхтар в максимальному режимі, хороше освітлення буде не тільки в багажнику, але і навколо машини.


Зараз мій кемпінговий плафончик включений у другому за потужністю режимі, що дає видимість метрів на 10. Звичайно, найекономніший рівень яскравості не дозволить вільно збиратися біля машини, але в даному випадку добре видно всі предмети на землі в достатньому для зборів на риболовлю радіусі. Так що ліхтар радує.

Через 3 тижні

Ну а тепер саме час поговорити про Fenix CL25 докладно. Ось яку інформацію ми можемо дізнатися по упаковці: ліхтар працює на двох типах елементів живлення. Вологозахищеність корпусу IPX - 6 говорить про те, що йому не страшні атмосферні опади. Крім того, Fenix CL25 не боїться морозу, а заряджати його можна за допомогою кабелю micro-USB.


Також на упаковці зазначено, що діаметр засвічення ліхтаря — 25 метрів. Ліхтар має магнітну основу, але його можна прикріпити і на трипод. У режимі мигнімальной яскравості дана модель пропрацює 600 годин, а крім білого світла передбачений ще й червоний.

Габарити ліхтаря по ширині - 52 мм, по висоті — 99 мм, Вага — 130 г.

У коробку складний сам ліхтар, акумулятор, USB-шнур довжиною метр, запасна кнопка, гарантія та інструкція, правда, англійською. Але навіть англійською основна інформація буде зрозуміла.

Перше, що необхідно зробити перед використанням ліхтаря, це вийняти з батарейного відсіку шайбу-запобіжник, яка не дає йому включитися під час транспортування. Тепер можна встановити акумулятор ємністю 2300 мАг, який йде в комплекті заводської поставки, або ж більш ємну модель. Наприклад, я відразу ж поставив акумулятор на 3400 мАг.


Пройдемося по робочих режимах. Мінімальна яскравість становить 0,8 люмен, що можна порівняти з місячним світлом. Другий за яскравістю режим дає вже 50 люмен світла, третій - 200 люмен, а четвертий — 350 люмен. Також доступні два додаткових режиму з використанням червоного світла. Для переходу до них, потрібно протягом секунди двічі натиснути на кнопку включення, яка розташована на верхній кришці ліхтаря. Перший з режимів дає постійне червоне світло, а другий — миготливий. Цей миготливий маячок дуже добре видно навіть на великій відстані. Я його використовую на підводному полюванні, коли при виході з водойми мені потрібно знайти залишений на березі автомобіль. Скажу, що ліхтарик помітний з відстані близько двох кілометрів, хоча яскравість світла становить всього 1,5 люмена.Причому, я вже використовував його під час туману, дощу, при мінусових температурах. Всі ці умови Фенікс CL25 без проблем витримує навіть без додаткового захисту. А якщо раптом ви впустите ліхтар в бруд, рівень гідроізоляції його корпусу дозволяє помити прилад піт проточною водою. Більш того, мій кемпінговий ліхтар вже кілька разів падав з висоти близько двох метрів. Після цього на корпусі залишилися невеликі подряпини, працездатність повністю збереглася і ніде нічого не відкололося.


Ще трохи про додаткові фішках кемпінгового ліхтаря. Його задня кришка відмінно магнітиться до будь-яких залізних поверхонь. Крім того, на ній є різьблення в чверть дюйма, яка сумісна з будь-якими штативами, Селфі-палицями. У наметі ж ліхтар можна підвісити за кільце на верхній кришці корпусу.


А тепер окремо за перевагами і недоліками Фенікс CL25, які у нього, на мою думку, є.

Плюс:

  • магнітна основа;
  • різьблення на штатив;
  • можна зарядити акумулятор через USB;
  • від USB ліхтар працює навіть з порожнім батарейним блоком;
  • якщо підняти ліхтар більш ніж на 1 метр, під ним зовсім немає темної плями;
  • світлонакопичувач на кнопці;
  • не пропускає всередину воду.

Мінус:

  • дуже туга різьба батарейного блоку.

Купити ліхтар Fenix CL25 в Україні

Оберіть мову сайту: