UA | RU
Контактна інформація
Київ

Всесвітня онлайн гра присвячена 15-річному ювілею компанії Fenix-I Love My Fenix

Шановні любителі Fenix:
Наближається 15-річний ювілей компанії Фенікс, тому ми проводимо цікавий і незабутній конкурс, щоб висловити нашу подяку за істотну довіру і підтримку протягом останніх років. Щоб відзначить цю подію ми будемо дарувати деякі моделі ліхтарів, випущені спеціально на честь цієї події-Ювілейне лімітоване видання F15!

Способи участі:
Варіант А: Зробіть фото вашого продукту Фенікс з місцевою визначною пам'яткою. На фото повинні бути відзначені назва міста і країни. Одного фото буде достатньо.
Пам'ятки наприклад такі як:

Гарвардський університет

Скелясті гори

Гора Фудзі


Варіант Б: Два фото, перше зображення використання ліхтарика в навколишньому середовищі, такі як кемпінг, БІГ, Риболовля, їзда на велосипеді, і друге фото - зображення крупним планом продукту Фенікс, який використовується.
Наприклад:

Після конкурсу Фенікс вибере 30 кращих фотографій в якості переможців, і щасливі переможці отримають в подарунок ювілейний Fenix F15.

Більш того, деякі з найбільш вдалих знімків будуть відібрані для демонстрації в новому шоурумі компанії, відкритий на честь заснування і успіху компанії Фенікс, а також на сторінці офіційного сайту компанії Фенікс. (www.fenixlight.com)


Нагорода:
30 переможців-30 ліхтариків Fenix F15

Способи подачі:
Будь ласка, використовуйте своє власне ім'я при відправці фото і прикріпіть їх в електронному листі з темою "I Love My Fenix" для [email protected].


Крайній термін подачі і оголошення переможців: 31 Серпня 2016 року 18:00 UTC + 8
Переможці будуть оголошені на офіційному сайті Fenix (www.fenixlight.com) 8 вересня 2016 року.


Спеціальне нагадування:
1. Будь ласка, виберіть тільки один із зазначених варіантів.
2. Фенікс буде інформувати переможців по електронній пошті, коли список переможців буде відомий.
Переможці повинні підтвердити адресу електронною поштою до 30 Вересня 2016 року. Заявки отримані після дати закриття не розглядатимуться, буде прийнята тільки одна заявка на людину.
3. Фенікс має право на використання статей, фото і відео учасників безкоштовно.
4. Правила конкурсу є обов'язковими і ніякі заявки не будуть прийматися після того, як переможці будуть оголошені.

0
0
Оберіть мову сайту: