Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

​Зустрічаємо "налобник" Fenix HL60R

Поява нової моделі налобного ліхтаря завжди викликає великий інтерес в середовищі туристів, рибалок та інших людей, які свій вільний час проводять на природі. Адже така конструкція ліхтарика забезпечує максимальну свободу дій. Fenix HL60R - якраз один з таких ліхтарів.

Крім того, що HL60R кріпиться на лобі за допомогою еластичних ремінців, діаметр яких легко регулюється, дана модель має безліч інших переваг, які роблять його вельми конкурентним у своїй категорії. Цей ліхтар-один з найбільш яскравих налобників. Він в змозі запропонувати освітлення на рівні 950 люмен. HL60R має шість робочих режимів, серед яких виключно затребувані варіанти освітлення, без зайвих і рідко використовуваних позицій. До їх числа увійшли відразу п'ять рівнів яскравості і ще один зовсім неяскравий режим червоного світла, за підтримку якого відповідають Додаткові діоди червоного кольору. Яскравість цього режиму-всього 1 люмен. Навіщо ж він потрібен? Виявляється, червоне світло не засліпить людину при включенні в темряві, а тому він краще за інших підходить для нічного підсвічування. Особливо актуальний він буде для підсвічування простору всередині намету або ж рибальських снастей під час лову вночі. Ну а яскравість білого світла варіюється в межах від 5 до 950 люмен, дозволяючи вибрати відповідну практично для будь-якої ситуації. Максимальна дистанція, на яку поширюється світло ліхтаря HL60R становить 116 метрів. До речі, в даній моделі використовується всього один світлодіод американського бренду Cree - XM-L2 T6. Це сучасна модель з високою продуктивністю і завидним ресурсом працездатності. За запевненням виробників, пропрацює він не менше 50 тисяч годин.

Можливість використовувати різні елементи живлення - також важлива особливість сучасних ліхтарів. Так, і HL60R працює відразу на акумулятор 18650 або ж батарейках CR123A. На додаток до цього, акумулятор можна заряджати не тільки за допомогою звичайного зарядного пристрою від центральної електромережі (купується додатково), але і за допомогою кабелю USB, який вже включений в комплект.

Зручно, що в моделі HL60R використовується індикатор заряду, який допоможе власнику ліхтаря постійно контролювати рівень заряду і відповідно до цього, вибирати, з якою яскравістю включати ліхтар. Управляється індикатор тієї ж кнопкою, за допомогою якого ліхтар включається і вибираються робочі режими. Це єдина кнопка на корпусі ліхтарика, так що помилитися тут важко, що, втім, також можна віднести до переваг моделі. Адже простота управління-одне з важливих вимог, яке покупці пред'являють до похідних ліхтарів.

Оскільки за містом ліхтар використовується не в ідеальних, а іноді навіть в екстремальних умовах, виробники постаралися зробити модель HL60R максимально міцною і витривалою. Для цього, ліхтар уклали в металевий анодований корпус. Така оболонка і удари об дерево або об землю витримає, і захистить внутрішні механізми від намокання, адже HL60R ретельно герметизований. Щодо кріплень, корпус ліхтаря повертається на 160°, тому він буде світити саме туди, куди необхідно користувачеві.

Загалом, ліхтар HL60R володіє саме тими якостями, які притаманні і іншим моделям бренду Fenix. Він міцний, яскравий, простий в управлінні, надає широкий вибір індивідуальних налаштувань. Для використання в туристичному середовищі ці якості найбільш цінні, що, безсумнівно, зробить цю модель затребуваною і популярною.Оберіть мову сайту: