UA | RU
Контактна інформація
Київ

Ювілейний Fenix F15

Компанія Fenix давно відома своїми лімітованими серіями ліхтарів. Тому її 15-річний ювілей не міг обійтися без ювілейної моделі. В якості вихідного ліхтаря для неї стала модель Е05. Це маленький наключник на ААА батарейці.

Компанія залишилася вірна собі - вона виконала його з нержавіючої сталі зі вставкою з латуні з гравіюванням (або відбитком) птиці Фенікс.

Цей ліхтар - лімітованої серії, тому кожен буде мати свій унікальний номер. Правда серія не така вже й маленька судячи з розрядності серійних номерів. Іноді компанія випускала моделі з корпусами з титану, але в цей раз використовується просто полірована нержавіюча сталь. Вона звичайно важче, але зате на ній в меншій мірі видно мікроподряпини і теплопровідність у неї краще, що важливо для тепловідведення світлодіода.

Ліхтар поставляється в прозорій пластиковій коробочці. У комплекті крім самого ліхтаря йде батарейка ААА і шнурок для носіння на шиї, а також є запасне кільце ущільнювача.

У ліхтар немає окремої кнопки для включення /вимикання /зміни режимів. Управління проводиться поворотом голови ліхтаря щодо корпусу. Доступно 3 режими яскравості 8/25/85 люмен. Світить ліхтар добре. Замість рефлектора встановлена коліматорна оптика.

Ліхтарик вийшов дуже симпатичним і привабливим. Ось тільки вішати його на велику важку зв'язку ключів якось не серйозно. Мені здається, що від такого сусідства сильно постраждає зображення птиці Фенікс на корпусі ліхтаря. Хоча якщо там сплав латуні, може і не все буде так сумно.

А ось якщо вішати ліхтар на зв'язку ключів для автомобіля, то мені здається, він буде там дуже гармонійно виглядати. Правда корпус з нержавіючої сталі робить його важче, ніж аналоги з алюмінію.

В цілому, стиль ліхтар, увага до деталей дуже сподобалося. У даній моделі головне-дизайн. Але і про світло компанія не забула. Світло і режими дуже вдалі для наключного ліхтарика. Якщо ж ваш бюджет "не гумовий", то можете сміливо розглядати модель Е05 по світу вона точно не гірше.

Огляд для блогу Fonarik. Автор serj_32. Будь-яке використання матеріалів дозволено тільки після письмового дозволу автора.

0
0