UA | RU
Контактна інформація
Київ

Ліхтар відноситься до предметів, які потрібні кожному. Адже людина не володіє розвиненим нічним зором, але і обмежувати свою активність межами світлового дня теж не вихід. Так що ліхтар обов'язково стане в нагоді всім туристам, рибалкам або мисливцям. Він буде незамінний і в побуті, і для використання в професійних цілях, а також у багатьох інших випадках.

При покупці ліхтаря обов'язково потрібно звернути увагу на його якість. Адже надійний ліхтар прослужить вам протягом багатьох років, допоможе вирішити безліч важливих завдань і зберегти гроші, які інакше були б витрачені на періодичну заміну обладнання. Саме такі ліхтарі-довговічні і яскраві — випускає компанія Fenix. Завод з виробництва ліхтарів Fenix був заснований більше 20 років тому невеликою групою ентузіастів, які точно знали, яким повинен бути хороший ліхтар. Не дивно, що бренд отримав швидкий розвиток і тепер його продукція користується великим попитом серед покупців з самих різних країн.

Компанія суворо дотримується високих стандартів якості, постійно вдосконалює конструкцію своїх ліхтарів і впроваджує у виробництво нові технології. Комплектуючі та матеріали в процесі виробництва використовуються тільки найнадійніші. Девізом компанії є фраза»Fenix — промінь сонця в кишені". І це не просто слова, а принцип роботи ліхтарів Fenix.

Сучасний асортимент ліхтарів Fenix включає в себе більше сотні різних моделей, орієнтованих на щоденне використання або ж рішення специфічних завдань. Ці ліхтарі розрізняються за призначенням, конструкції, потужності. Однак спільною рисою для кожної з моделей є висока надійність, яка нічим не поступається кращим представникам інших відомих брендів. При цьому, вартість ліхтарів Fenix залишається набагато більш доступною для широкого кола покупців.

Щоб серед всіх ліхтарів було простіше вибрати відповідний, продукція Fenix розділена на кілька серій різного призначення. Найкомпактніші з ліхтарів широкого призначення-це представники серії E. багато з цих ліхтарів можуть служити брелоками, щоб бути в зоні доступності для свого власника завжди, коли виникне така необхідність. Більші за розміром ліхтарі для вирішення побутових завдань і використання під час відпочинку на природі — представник серій LD і PD. Якщо ж вам необхідно спеціалізоване освітлювальний пристрій, варто звернути більш пильну увагу на інші серії. Наприклад, налобні ліхтарі HP і HL будуть корисні рибалкам, мисливцям, туристам, велосипедистам. Їх основна перевага в тому, що такі ліхтарі залишають свободу дій завдяки зручній системі кріплень на голову. Спеціально для мисливців створена серія ліхтарів TK з можливістю кріплення на зброю. Втім і в туризмі такі ліхтарі виявилися вельми популярні.

Для шанувальників їзди на велосипеді інженери компанії розробили дві серії ліхтарів: BC і ВТ, в комплект з якими входить універсальне кріплення на кермо велосипеда. А ось дайвери і любителі підводного полювання будуть задоволені ліхтарем SD, розробленим для глибоководних занурень. У наметовому таборі кожен з них зможе висвітлити навколишній простір за допомогою кемпінгового ліхтаря CL.

Яскраві і далекобійні ліхтарі RC і UC призначені для професійного використання в тих випадках, коли якість освітлення особливо важливо. Але як і у випадку з представниками інших серій, використовуються вони набагато ширше, ніж тільки для забезпечення роботи рятувальників, працівників митних і дорожніх служб.

Весь актуальний асортимент ліхтарів Fenix представлений в інтернет-магазині fenix.ua. Адже ми є офіційними представниками цього бренду на території України. Тому кожен покупець fenix.ua завжди може розраховувати на те, що у нас ліхтарі завжди в наявності і за найвигіднішими цінами. Саме на нашому сайті новинки компанії з'являються першими, а на весь асортимент ліхтарів поширюється офіційна гарантія компанії Fenix, дійсна до п'яти років з дати продажу.

СЕРТИФІКАТ ДИЛЕРА

Fenix

0
0