Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix-ексклюзивний спонсор Western States 100-mile Endurance Run

Компанія Fenix пишається тим, що вона – ексклюзивний спонсор, що надає налобні ліхтарі, для 100-мильного забігу Endurance Run of Western States.

Презентація 100-мильного забігу Endurance Run of Western States, який пройде в 2018 році, проводилася 2 грудня о 8: 30 ранку перед численною аудиторією в середній школі Placer High School Auditorium на Agard St. в Оберні, Каліфорнія. У цьому заході брали участь організатори і сотні зареєстрованих бігунів. Компанія Fenix, як ексклюзивний спонсор налобних ліхтарів, брала участь у презентації з великою честю і хвилюванням.

West States ® 100 – Mile Endurance Run-найстаріший у світі 100-мильний забіг, історія якого налічує більше чотирьох десятиліть. Траса проходить по західній частині Каліфорнії: бере свій початок в Сквоу-Веллі, недалеко від місця зимових Олімпійських ігор 1960 року, а закінчується через 100,2 милі в Оберні. Перший забіг був проведений в 1974 році, але як і десятки років тому ця траса – одне з найскладніших випробувань на витривалість у світі. Бігуни слідують історичними стежками Західної Каліфорнії, і щоб досягти фінішу (який знаходиться в середній школі Placer в Оберні), їм необхідно піднятися більш ніж на 18 000 футів і спуститися майже на 23 000 футів. Протягом більш ніж чотирьох десятиліть західні держави були домом для одних з найбільш хвилюючих і легендарних змагань. Вони сприяють підняттю духу як бігунів, так і звичайних людей з усього світу. Цей забіг залишається одним з безперечних доказів неймовірної людської витривалості.

У червні 2018 року близько 400 учасників почнуть забіг у Скво-Веллі. Слід зазначити, що потрапити в число учасників не так-то просто. Кожен бігун, щоб отримати право на забіг, повинен бути в призерах заходів від WSER, включаючи UTMF і UTMB, або в забігах 100k і 100M (США).

Всесвітньо відомий виробник ліхтарів Fenix 2017 рік присвятив розширенню своєї лінійки налобних ліхтарів, призначених для бігу. Серед них – налобний ліхтар HL26R, а також нещодавно випущені ліхтарі серії ECO. Всі вони привернули велику увагу з боку бігунів, а це підтверджує, що бренд розвивається в правильному напрямку. Користуючись прекрасною можливістю співпраці з WS100, компанія Fenix вважає, що це буде відмінний шанс показати себе перед професіоналами, а бігуни особисто оцінять позитивні якості налобних ліхтарів Fenix.

Fenix ECO headlamp series-це нещодавно випущена серія налобних ліхтарів, у якій велика кількість позитивних якостей. Серед них: тривалий час роботи, вбудована батарея великої ємності і зарядка через USB. Як тільки лінійка з'явилася на ринку, вона відразу привернула увагу професійних спортсменів і любителів активного відпочинку. Глава WS100, пан Крейг, великий любитель бігу по пересіченій місцевості, похвалив налобний ліхтар HL32R після особистого використання. Він сказав:»мені дуже сподобалися п'ять рівнів яскравості, HL32R світить яскравіше, ніж ліхтарі моїх друзів".

Shenzhen Fenixlight Limited-провідний бренд в області виробництва ліхтарів для занять спортом. Крім того, цей національний високотехнологічний виробник спеціалізується на дослідженнях і розробках, виробництві та продажу інструментів для активного відпочинку, серед яких: ліхтарі середнього і високого класу, тактичні, брелкові, ручні, Кемпінгові, велофари, а також аксесуари і багато іншого. Бренд Fenix успішно увійшов на ринки аутдору і військової тематики (Мілітарі). Також цей виробник співпрацює з відомими магазинами товарів для активного відпочинку і туризму, серед яких REI з США і Globetrotter з Німеччини. Товари Fenix продаються більш ніж в 100 країнах по всьому світу.

Бренд Fenix також член найбільших міжнародних галузевих асоціацій, серед яких: OIA (Outdoor Industry Association), EOG (European Outdoor Group), PLATO (American Light Organization) і NSSF (National Shooting Sports Foundation).

Оберіть мову сайту: