Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix BC30R: один світлодіод — добре, а два — краще

Велофара це не просто ліхтар, який можна встановити на кермо. Якісна велофара являє собою надійне джерело освітлення, розроблений спеціально для пересування на велосипеді. Вона здатна висвітлити ваш шлях в будь-яку погоду і допоможе вам не тільки розглянути дорогу попереду, а й позначить ваше місце розташування на дорозі, що допоможе уникнути ДТП.

Прекрасним вибором як для професіонала, так і для любителя велоїзди є модель Fenix BC30R (2017). Вона здатна світити з яскравістю до 1800 люмен, має просте управління, міцний корпус і підходить для будь-якого стилю їзди.

Зовнішній вигляд і корпус

Велофара Фенікс BC30R має сучасний дизайн і монолітну конструкцію, за рахунок чого вона прекрасно доповнить міський, туристичний або гібридний велосипед. Для виготовлення корпусу цієї моделі застосовується анодований алюміній. Використовуваний матеріал надійно захищає "начинку" від різних зовнішніх факторів, в тому числі і від вологи (ступінь пило - і вологозахисту відповідає стандарту IP66).

Світлодіод і оптика

За освітлення в представленій велофарі відповідають пара діодів американського виробництва-Cree XML2 (U2). Вони працюють синхронно і здатні створити промінь світла з сумарною яскравістю до 1800 люмен.

Представлена модель має систему подвійного фокусування, яка перенаправляє верхній сегмент променя під переднє колесо велосипеда. Подібне рішення дозволяє користувачеві з комфортом розглянути практично будь-яку ділянку дороги без необхідності поправляти велофару.

Режими роботи і управління

Fenix BC30R (2017) здатний працювати в одному з 6 режимів роботи:

  • "Burst" - 1800 люмен (дальність освітлення - до 161 метра);
  • ""Максимальний" - 1000 люмен (дальність освітлення — до 122 метрів, Час роботи від одного заряду ~2 години 40 хвилин);
  • "Середній" - 400 люмен (до 400 метрів, Час роботи ~ 7 годин 20 хвилин);
  • "Мінімальний" - 150 люмен (так 47 метрів, ~16 годин 10 хвилин);
  • "Еко" - 50 люмен (до 28 метрів, ~36 годин);
  • "Спалахи" - 150 люмен.

Включення, виключення і вибір режиму роботи здійснюється за допомогою трьох клавіш на корпусі. Дані щодо обраного режиму, поточного рівня заряду, а також, що залишився час роботи, відображаються на невеликому дисплеї. Присутня можливість підключення виносної кнопки.

Харчування

Fenix BC30R працює від вбудованого літій-іонного акумулятора з ємністю 5200 мАг. Він здатний забезпечити до 36 годин безперервної роботи від одного заряду (в режимі «Еко»). Заряджається акумулятор за допомогою кабелю USB практично від будь-якого доступного джерела живлення (ноутбук, Power-bank і т.п.).

Для повної зарядки від 0 до 100% буде потрібно приблизно 5 годин. Під час зарядки клавіші управління будуть блимати зеленим кольором, а по закінченню — безперервно світиться.

Приблизно за півгодини до повного розряду акумулятора, одна з кнопок управління почне блимати червоним кольором сигналізуючи Користувачеві про необхідність підзарядки.

Кріплення

Fenix BC30R (2017) надається разом з універсальним кріпленням, що дозволяє встановлювати ліхтар на велосипеді або будь-якої рамі. У комплекті також йдуть пара гумових прокладок, що дозволяють максимально надійно зафіксувати велофару.

Підсумок

Fenix BC30R (2017) без сумніву можна назвати ідеальною велофарою. Вона оснащена першокласними світлодіодами, має зручне управління, міцний водостійкий корпус і ємний інтегрований акумулятор, який можна зарядити через USB. Всі вищеописані переваги дозволяють застосовувати представлену велофару як при короткочасній вечірній прогулянці (рекреаційна їзда), так і в тривалій велопоїздці по пересіченій місцевості.

Оберіть мову сайту: