UA | RU
Контактна інформація
Київ

Fenix HL30R: коли потрібен дійсно зручний ліхтар

Налобні ліхтарі Fenix володіють всесвітньою популярністю і активно використовуються не тільки любителями походів, рибалками і мисливцями, а й спелеологами. Також, подібні ліхтарі використовуються практично в будь-якій сфері, де може знадобитися компактний і легкий джерело освітлення, який не буде заважати рухам користувача.

Fenix HL30 (2018) є подальшим розвитком досить популярної моделі HL30 (2015). У новинці була використана оновлена "начинка" і присутній ряд дрібних поліпшень, що дозволяє цьому ліхтарю працювати від одного заряду довше, а також, світити яскравіше і далі. До того ж, модель HL30R (2018) має кращий вологозахист ніж варіант 2015-го року.

Для того, щоб зрозуміти які ж головні відмінності і переваги моделі Fenix HL30 (2018) перед HL30 (2015) і схожими варіантами від інших брендів, ми рекомендуємо вам трохи ближче ознайомитися з особливостями цього ліхтаря.

«Начинка»

Налобний ліхтар Fenix HL30 (2018) оснащений парою високопродуктивних світлодіодів. Основним є нейтрально-білий Cree XP-G3, а допоміжним — Nichia red LED (відповідає за червоне світло).

Представлена модель має 8 режимів роботи, які в свою чергу діляться на дві групи: основна і функціональна. Для кожної групи режимів є окрема клавіша управління (їх всього дві і вони знаходяться у верхній частині корпусу).

В "основній" групі доступні такі режими роботи:

  • "Еко" - 4 люмен (10 кд), дальність освітлення може досягати 16 метрів, а тривалість роботи від одного заряду - до 200 годин;
  • "Низький" - 30 люмен (64 кд), радіус видаваного променя — до 16 метрів, від одного заряду в такому режимі ліхтар пропрацює до 71 години;
  • "Середній" - 70 люмен (137 кд), що видається промінь світла може досягати 23 метрів, тривалість роботи - до 35 годин;
  • "Високий" - 130 люмен (306 кд), дальність освітлення - до 35 метрів, тривалість роботи - до 12 годин;
  • "Турбо" — 300 люмен (610 кд), радіус освітлення-до 50 метрів, від одного заряду ліхтар пропрацює до 7 годин.

До» функціональної " групи належать такі режими:

  • "SOS" - 30 люмен (64 кд), радіус освітлення - до 16 метрів, тривалість роботи-до 142 годин;
  • безперервне червоне світло - 1 люмен (4 кд), до 4 метрів, до 170 годин від одного заряду;
  • миготіння червоним-1 люмен (4 кд), до 4 метрів, до 340 годин від одного заряду.

За рахунок наявності вбудованого термоконтролера і продуманої системи відведення тепла, ліхтар Fenix HL30R (2018) не перегрівається навіть при тривалій експлуатації на максимальному режимі яскравості.

А вбудований стабілізатор напруга запобігає мерехтіння ліхтаря при поступовій розрядці елементів живлення.

Автономність

Для живлення налобного ліхтаря Fenix HL30 (2018) можуть використовуватися пара лужних батарейок формату AA або два Ni-Mh акумулятора того ж типорозміру. Виробник не рекомендує встановлювати одночасно різні елементи живлення, які відрізняються по ємності, ступеня заряду і хімічним складом, так як це може привести до проблем в працездатності ліхтаря або навіть його поломки.

Корпус і кріплення

Корпус налобного ліхтаря Fenix HL30 (2018) виготовляється з термостійкого і ударостійкого пластику, а також, анодованого алюмінію, через що ця модель здатна витримувати похідні умови експлуатації. Зокрема, ліхтар витримує падіння з висоти до 1 метра і володіє відмінною пило - і вологостійкістю, яка відповідає міжнародному стандарту IP67. Це дозволяє ліхтарю зберігати повну працездатність навіть при короткочасному зануренні у воду на глибину до 1 метра.

На даний момент модель Fenix HL30 (2018) доступна в двох кольорах корпусу: синій і сірий. Регульовані нейлонові ремені для носіння виконані під колір корпусу. До слова, на» потиличній " стороні ременя присутні світловідбиваючі елементи, які роблять користувача більш помітним в темний час доби. Дана деталь напевно буде корисною для любителів велоїзди.


Підсумок

Fenix HL30 (2018) впевнено можна назвати сучасним "налобником", який відмінно підійде для міських і похідних умов. Яскраві діоди і наявність зручного управління, в поєднанні з хорошою автономністю, дасть можливість вам висвітлити навіть самі важкодоступні місця з максимальним комфортом. А міцний, водонепроникний корпус дозволить моделі Fenix HL30 (2018) витримати навіть найсуворіші умови експлуатації.

0
0