Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix HM50R-кращий вибір для альпініста

Для дійсно екстремальних умов, з якими стикаються альпіністи при підкоренні вершин, необхідно по-справжньому надійне спорядження, яке витримає сильний мороз, високу вологість і фізичні впливи. Налобний ліхтар Fenix HM50R є хорошим вибором для подібного виду активного відпочинку. Він має яскравий діод, міцний корпус, зручний в експлуатації, а найголовніше, здатний безперебійно працювати в сильний мороз.

Дизайн, корпус і кріплення

«Налобник» Фенікс HM50R має гранично простий дизайн. Однак, головна "фішка" представленого ліхтаря криється не в дизайні, а в його зносостійкості. За рахунок міцного алюмінієвого корпусу, анодованого за стандартом HAIII, цей налобний ліхтар витримує досить суворі умови експлуатації. Зокрема, він не втрачає працездатність при тривалому зануренні у воду, адже рівень його пило - та вологозахисту відповідає міжнародному стандарту IP68.

Ліхтар надається разом з регульованим ременем, який дозволяє з комфортом закріпити його на голові, касці або, практично на будь-якому головному уборі.

Діод, режими роботи і управління

За освітлення в моделі Фенікс HM50R відповідає надійний світлодіод американського виробництва-Cree XM-L2 U2, з ресурсом роботи 50 000 годин, що становить приблизно 5,7 років безперервної експлуатації. На довговічності ліхтаря також позитивно відбивається наявність вбудованого термоконтролера, який в автоматичному режимі відстежує температуру ліхтаря і при досягненні 65°C, знижує максимальний рівень яскравості.

Користувачеві доступні наступні режими роботи:

  • "Турбо" - 500 люмен, дальність променя-80 м, Тривалість роботи становить від 2-х (батарейка CR123A) до 2,5 годин (акумулятор 16340);
  • "Високий" - 130 люмен, дальність освітлення-42 метри, тривалість роботи становить 14 годин (CR123A) або 10 годин (16340);
  • "Середній" — 30 люмен, дистанція освітлення-20 метрів, при використанні акумулятора формата16340 тривалість роботи складе 24 години, а при використанні батарейки CR123A-до 48 годин;
  • "Низький" — 4 люмен, дальність променя-6 метрів, тривалість роботи становить від 90 годин (на акумуляторі 16340), до 128 годин (на батарейці CR123A).

Управління режимами роботи здійснюється за допомогою однієї кнопки, розташованої в бічній частині корпусу. Присутня функція "пам'яті", завдяки якій, при включенні ліхтаря запускається останній обраний режим роботи.

Харчування

"Налобник" Fenix HM50R може працювати як від батарейок формату CR123A, так і від літій-іонного акумулятора типорозміру 16340. Підтримується робота з LiFePO4 елементами живлення.

Встановлений літій-іонний акумулятор можна зарядити не виймаючи з ліхтаря через вбудований micro-USB порт. (Ця функція не діє для LiFePO4 елементів живлення і одноразових батарейок).

У бічній частині корпусу є кілька кольорових діодів, за допомогою яких відображається поточний рівень заряду. Для активації цього індикатора, необхідно вимкнути ліхтар і зробити один короткий клік по кнопці. Якщо загориться зелений-рівень заряду становить більше 80%, якщо Зелений буде блимати-залишилося 50-80%. Якщо горить синій-20-50%, якщо блимає — менше 20% (рекомендується змінити елемент живлення або зарядити його).

Підсумок

Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що Фенікс HM50R - це універсальний налобний ліхтар, який можна використовувати в будь-яку погоду. А за рахунок можливості установки літієвих батарейок формату CR123A, цей ліхтар зможе працювати при екстремально низьких температурах (до -40 °C), що є безсумнівним плюсом для альпіністів і любителів активного відпочинку в горах.

Оберіть мову сайту: