UA | RU
Контактна інформація
Київ

Fenix LD15R: зовнішність оманлива

Далеко не всім потрібні великогабаритні Ручні ліхтарі, здатні видавати пару тисяч люмен протягом декількох годин. Навпаки, більшість користувачів цікавляться моделями покомпактнее, щоб їх було зручно носити в кишені і вони не займали багато місця. Саме для тих, хто потребує подібного ліхтарі компанія Fenix і випустила модель LD15R.Дизайн і ергономіка

Модель LD15R виконана в кращих традиціях компанії Fenix, тобто, вона отримала простий і вивірений дизайн, який не має будь-яких декоративних вставок та інших, що заважають в повсякденній експлуатації елементів. Завдяки цьому ліхтар LD15R не тільки гарний зовні, а й досить добре лежить в долоні, навіть при тривалому використанні.

Головною особливістю даної моделі є незвичайне розташування світлодіода, що надає їй схожість з повнорозмірними Г-образними ліхтарями. Саме за рахунок такої конструкції ліхтар буде зручний для активного відпочинку або проведення ремонтних робіт.


Корпус

Корпус, як і дизайн ліхтаря Фенікс LD15R, граничної простий і складається всього лише з трьох частин. Незважаючи на складну конструкцію, в долоні він відчувається як монолітний пристрій. Для виготовлення корпусу використовується авіаційний алюміній, завдяки чому ліхтар стійко витримує механічні навантаження. А анодування його поверхні за стандартом HA III запобігає появі на ліхтарі подряпин і потертостей. До слова, це ж анодування надає моделі LD15R чорний матовий колір корпусу.

Одним з ключових переваг моделі Fenix LD15R є висока якість збірки, що робить не тільки експлуатацію приємною, а й дозволяє ліхтарю витримувати падіння з висоти до 1 метра і занурення у воду на глибину до 2 метрів на півгодини (IP-68). Таким чином, незважаючи на компактні габарити ліхтаря (Довжина — 70 мм, Діаметр корпусу — 19 мм) і гадану крихкість, він цілком здатний витримати досить суворі умови експлуатації і вже точно не вийде з ладу під час сильного дощу.

У носінні даний ліхтар також досить зручний. Хоч його корпус і виконаний цілком з металу, його вага становить менше 50 грам, а точніше, без елементів живлення він важить 40 грам. До того ж, він має досить жорстку металеву кліпсу, що дозволяє надійно кріпити ліхтар LD15R на одязі або спорядженні.

Ще однією перевагою даної моделі є наявність досить потужного магніту в торцевій частині, який з легкістю утримає ліхтар хоч догори дном на металевій пластині.


Що ховається під корпусом?

"Серцем" ліхтаря Fenix LD15R є світлодіод Cree XP-G3, що відрізняється непоганою потужністю, помірним енергоспоживанням і ресурсом роботи в 50 000 годин. Завдяки спеціальному рефлектору вихідний промінь світла висвітлює досить велику ділянку простору.

Додаткове джерело освітлення-світлодіод червоного кольору, здатний працювати з яскравістю в 4 люмена.

Незалежно від того, яким діодом ви будете користуватися, кожен з них буде працювати з обраним режимом яскравості до повного розряду акумулятора, так як в моделі Фенікс LD15R встановлено сучасний Стабілізатор напруги. А інтегрований термоконтролер не дасть ліхтарю перегрітися при активній експлуатації.

Примітка: у режимах «Турбо» або з «максимальної» яскравості, ліхтар може автоматично знижувати максимальний доступний рівень потужності для того щоб уникнути перегріву. Після того як температура повернеться до прийнятних значень, користувачеві знову будуть доступні вищеописані режими роботи.


Режими роботи

Управління ліхтарем Fenix LD15R реалізовано за допомогою однієї кнопки, розташованої в "торцевій" частині корпусу. Всього ліхтар має 7 режимів роботи:

Для "білого" світлодіода

 • "Мінімальний" - 3 люмена, дальність променя до 6 метрів;
 • "Середній" - 30 люмен, дальність освітлення до 23 метрів;
 • "Максимальний" - 150 люмен, 46 метрів;
 • "Турбо" - 500 люмен, 85 метрів.

Для» червоного " діода

 • Безперервне освітлення-4 люмена, дальність променя досягає 5 метрів;
 • Сигнальний режим — мерехтіння) - 4 люмена;
 • SOS-4 люмен.

У кнопку управління також вбудований індикатор рівня заряду: два діода, червоний і зелений.

 • Якщо горить зелений-рівень заряду знаходиться в діапазоні від 100 до 85%;
 • Зелений блимає-рівень заряду від 85 До 50%;
 • Горить червоний-залишок заряду становить від 50 до 25%;
 • Блимає червоний-залишилося від 25 до 1% (рекомендується змінити або зарядити акумулятор).


Харчування

Працює ліхтар Фенікс LD15R або від одного літій-іонного акумулятора формату 16340, або від однієї літієвої батарейки типорозміру CR123A. у разі використання акумулятора, ви зможете зарядити його не виймаючи з ліхтаря через спеціальний USB-порт. А застосування літієвих батарейок дозволять ліхтарю безперебійно працювати при температурі до -40°C.


Підсумок

Fenix LD15R є дуже компактним і легким ліхтарем, який запросто поміститься в кишені і відмінно підійде для повсякденного носіння або активного відпочинку, чому також сприяють яскравий діод, міцний корпус, легке управління і особливості конструкції.

До недоліків можна віднести лише порівняно невелику тривалість роботи в режимах "Турбо» і "максимальної" яскравості, яка обумовлена малою ємністю використовуваних елементів живлення. Однак, для ліхтаря подібного формату, автономність моделі Фенікс LD15R є мало не еталонним показником.

0
0
Оберіть мову сайту: