UA | RU
Контактна інформація
Київ

Fenix TK06 — маленький, але яскравий тактичний ліхтар

TK серія бренд Фенікс представлена рядом тактичних ліхтарів з різними характеристиками. Одна з наймолодших і бюджетних моделей-світлодіодний ліхтар Фенікс TK06, який, незважаючи на свої скромні розміри, складові всього 124*23*31 міліметрів, видає відмінну яскравість до 800 люменів.

Модель Фенікс TK06 позиціонується як підствольний-тактичний ліхтар, на користь чого говорять маленькі габарити і невелика вага. Невеликих розмірів вдалося досягти завдяки відмові від стандартної кнопки управління режимами роботи в головній частині ліхтаря і переносу її функцій на основну тактичну кнопку в хвості виробу. Це рішення також підвищило зручність ліхтаря - ним зручно управляти навіть в щільних рукавичках. Крім того відчутно меншими в порівнянні з іншими ліхтарями серії є діаметр і глибина рефлектора. Однак його форма залишилася без змін, що не вплинуло на далекобійність моделі.

Fenix TK06 Fenix TK06

На перший погляд TK06 може здатися простакуватим, проте свої основні завдання він виконує в повній мірі — завдяки діоду Luminus SST20 L4 світловий промінь дуже яскравий і далекобійний і має досить вузьким світловим променем.

Функціонал представлений трьома робочими режимами:

  • Максимальний-800 люменів;
  • Середній-300 люменів;
  • Мінімальний-50 люменів.

Управління ліхтарем просте і інтуїтивно зрозуміле:

  • швидке включення ліхтаря-утримання кнопки управління (коли її відпустити, ліхтар вимкнеться);
  • включення /вимикання ліхтаря на тривалий час-натискання кнопки управління до клацання;
  • вибір режиму роботи-довге натискання кнопки в хвості корпусу, потім повторне натискання на ту ж кнопку, щоб переключитися на потрібний режим; щоб зафіксувати обраний режим, потрібно ще раз натиснути кнопку активації до клацання.

Бренд Fenix залишився вірним своїм традиціям і додав в ліхтар стабілізацію всіх режимів — це рідкісний випадок, оскільки більшість інших виробників ліхтарів рідко оснащують свої вироби стабілізацією на турбо режимі. Джерелом живлення моделі служить фірмовий акумулятор з ємністю 2600 мАг, повного заряду якого вистачає на час від 3 годин 35 хвилин до 31 години безперервної роботи в залежності від заданого режиму. Якщо вихідної тривалості роботи недостатньо, можна вставити інший акумулятор з більшою ємністю.

Fenix TK06

Наводимо основні характеристики світлодіодного ліхтаря Fenix TK06.

Фенікс TK06

Світлодіод

Luminus SST-20 L4

Максимальна яскравість

800 лм

Максимальна дальність освітлення

335 м

Максимальна тривалість роботи

31 год

Кількість режимів роботи

3

Матеріал корпусу

авіаційний алюміній

Водонепроникність

IP68

Тип живлення

18650, 2*CR123A

Розмір

124*23*31 мм

Вага

81 г

Враховуючи, що TK06 є однією з найбільш бюджетних моделей у всій серії тактичних ліхтарів бренду, виріб демонструє відмінні результати за якістю світла і електроніки. Ліхтар годиться не тільки для використання під час полювання або риболовлі, але також підходить в якості EDC-Ліхтаря, який можна завжди носити з собою.

Купити ліхтар Fenix TK06 можна в нашому магазині по посилання.

Товари новини

Написати коментар
0
0
Оберіть мову сайту: